SON DAKİKA
18 Haziran 2019 20:54

SON HABERLER

Songül Karlı büyük itiraflar yaptı! Eski partneri Uğur Arslan konusundaki gerçeği açıkladı!

Songül Karlı, Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa programına konuk oldu.

Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın birlikte hazırladıkları programda 45 yaşındaki şarkıcı ve sunucu, 2017’de boşandığı eski eşi Metin Yüncü ve eski partneri Uğur Arslan ile ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Karlı, 7 yıl birlikte program yaptığı Uğur Arslan’ın daha sonra Seda Sayan ile birlikte “Evleneceksen Gel” programını sunmasıyla şoke olmuştu.

İşte Songül Karlı’nın dikkat çeken sözleri:

“Bir erkek bir kadını dövmemeli, gücüne yakışmaz. Ama bir kadın da konuşurken erkeği o noktaya getirmemeli. Bizim kadınlarımız da artık eskisi gibi değil, susmuyorlar. Küfür ediyorlar. Aradaki o saygıyı yitirmemek lazım. Ben de şiddet gördüm. O bana vurdu, ben de ona vurdum.”

“Bizim durum başkaydı, çocuk yapmıyorum diye benim üstüme geldi. Ben ne yaptım? Küfür mü ettim, hayır. Bazıları hırçın yaşamayı seviyor. Bazıları ‘ben ona küfür edeyim, o bana küfür etsin. Ben gideyim eve gelmeyeyim, gelince kadın beni beklesin’ şeklinde yaşamayı seviyor.”

“İnsanlar zannediyorlar ki, ben sürekli estetikçideyim. 2-3 senedir botoks bile yaptırmıyorum. Ayrılık bana çok yaradı. Bir kız grubumuz var. Bir gün hamam, bir gün sinema, bir gün çay kahve.”

“Beş sene evli kaldık, 3 senesi eve almadım. 15 kez kapıdan eşyalarını tekmeleyip attığımı biliyorum. Metin Yüncü asla karşıma çıkmasın.”

“20 milyonumu ben alamazsam, Allah alacak, inanıyorum. Onun bende bir lirası yok. Peki o inanıyor mu? O para ailesinden, eşinden, çocuğundan çıkmayacak mı? Benim hayatımda bir şey bitince resetlerim ve biter. Ben köy köy gezip konser verdim, kazandım. Hayatımda hiç bir adama ev, araba aldırdığım olmadı.”

“Giderken beni sıfırlayarak gitti. Benim hala evimde masam bile yok. Adam benim arabamı satmış, gitmiş. Evime kaç kez haciz geldi? Lan benim çocuğum var!”

“Beni kandırdığı, isim kullanarak aldığı paralar var. ‘Bakan’ dedi, ‘MİT’ dedi, o dedi, bu dedi. Bakan diye baldızının kocasıyla konuşuyormuşum meğerse.”

“Uğur benden ayrılıp, Seda Sayan ile program yapınca kızmadım. Yapımcılar aradı, ‘Seda Hanım böyle bir teklif getirdi’ dediler. Ama o program için ben emek verdim. Benim çabaladığım programda Uğur kendini yürüttü. Benim zamanım çok, bunların hepsini göreceğim ve duyacağım.”

“Ben düğünümü de o programda yapmak istemedim. 10 günde bir ayrılan kadın neden canlı yayında evlensin? Yapımcıları, onları bunları hepsini Allah’a havale ettim. O program olmasaydı Metin Yüncü ile evlenmezdim. O canlı yayındaki nikahtan herkes karlı çıktı, bir ben zararlı çıktım.”

İlgili Haberler