SON DAKİKA
17 Haziran 2019 02:44

SON HABERLER

Söz 78. Bölüm Fragmanı İzle! Yavuz, adeta Rambo gibi!

Söz dizisinin 78. bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Yavuz, tek başına operasyona çıkıyor… Bir sürü teröristin olduğu ve korunaklı bir eve baskın yapıyor. Yavuz’u adeta Rambo gibi izleyeceksiniz. Linda’nın evde olduğunu bilen Yavuz, onu almakta kararlı.

15 Nisan Pazartesi günü izleyicilerle buluşacak olan 78. bölümde Yavuz’un kendinden emin tavrı ve silahlı çatışma sahneleri izleyicileri mest edeceğe benziyor. Yavuz her atışta vuruyor, tek atışta herkesi indiriyor, hiç de ıskalamıyor. 78. yeni bölümden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Peki Söz dizisinin 77. bölümünde neler yaşandı?

Yavuz’a yardım eden Derya’nın başı beladadır.

Yavuz’a yardım eden Derya’nın başı beladadır. Mesleğinden atılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Derya için bu olay zor günlerin başlangıcı olacaktır.

Melisa’nın Cahit tarafından tutsak edildiğini öğrenen Keşanlı Eylem’in de yardımıyla Melisa’nın tutulduğu yeri öğrenir. Kardeşleriyle birlikte sevdiği kadını kurtarmak için harekete geçer.

Derya’yı düşürdüğü zor durumdan kurtarmak isteyen Yavuz, aynı zamanda El Muğdar’ı geri almak için çabalayan Linda’nın hain planı ile karşı karşıyadır.

Kurulacak terör devleti için ilk somut adım olarak Türkiye sınırına yakın bir bölgede düzenlenen tören canlı olarak tüm dünya medyasında yayınlanır. Sınırımıza yakın bölgede çekilen sözde devlet ait bayrağı indirmek için Tim süratle harekete geçer.

Linda’nın tehditleri üzerine Yavuz Derya’nın hayatının tehlikede olduğunu anlayıp canla başla Derya’ya ulaşmaya çalışır. Bu sırada Derya da Linda’nın kendisi için gönderdiği tetikçi ile gerilim dolu bir yolculuğa çıkar.

İlgili Haberler