Ana sayfa Dizi Fragmanları Reytingleri düşmüş olsa da Ömer dizisindeki heyecan 51. bölüm ile devam ediyor!

Reytingleri düşmüş olsa da Ömer dizisindeki heyecan 51. bölüm ile devam ediyor!

tarafından ker_def

Star TV ekranlarında izleyicilerle pazartesi akşamları buluşmakta olan Ömer dizisinin 15 Nisan Pazartesi günü 51. yeni bölümü izleyicilerle buluşacak. Gökçe Bahadır ile Selahattin Paşalı ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin 51. yeni bölümünde Ömer ve Gamze yeniden yakınlaşıyor.

İkinci sezonu devam eden ve ilk sezona göre reytinglerin son dönemde bir hayli düşmüş olmasına rağmen Ömer dizisinin hala geniş bir izleyici kitlesi bulunuyor.

Tüm imkansızlıkların karşısına aşkı koyan hikayesiyle ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Ömer, 51. bölümüyle 15 Nisan Pazartesi 20.00’de Star’da yayınlanacak. Peki yeni bölümde neler olacak?

İşte Ömer dizisinin yeni bölümünün konusu:

Rahmi’nin Fatma’ya evlilik teklifi etmesi herkesi şaşırtırken, annesini bu evlilikten döndürmek isteyen Nuran, dayısı Yılmaz’a haber vererek dengeleri değiştirecek bir hamle yapar. Fakat Yılmaz’ın gelişi durumu içinden çıkılması daha da zor bir hale getirir.

Reşat ile Nurhayat arasında bir şeyler olduğundan şüphelenen Çiçek, kaygılarında haklı olduğu gerçeğiyle yüzleşir. İçinde olduğu durum nedeniyle gergin olan Reşat, Ömer’i artık Gamze’den uzak durması ve yeni bir yola girmesi konusunda uyarır. Nisa ise mektupları yazan gizli aşığı ile nihayet karşı karşıya gelir.

Boşanmanın kıyısında olan Gamze ve Ömer, gururları yüzünden birbirlerine olan sevgilerini bir türlü söyleyemezler. Fakat Fatma ve Rahmi arasındaki meseleyi çözmeye çalışmak, ikilinin yeniden yakınlaşmasına yardım eder. Ancak yaşanan sürpriz bir gelişme, onları Yılmaz’ın karşısında epey zor bir durumda bırakır.

Yapımını OGM Pictures’ın, yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Deniz Madanoğlu ve Sedef Bayburtluoğlu Gürerk kaleme alıyor.

Ömer, 15 Nisan Pazartesi saat 20.00’de Star’da.