SON DAKİKA
6 Şubat 2023 02:40

SON HABERLER

Star Market’e ünlüler geliyor, Ufuk Özkan yine başarılı sunumuyla dikkat çekiyor

Star ekranında yayınlanan yarışma programı ‘Star Market’, ünlü isimlerin yarışacağı bölümleriyle cumartesi günleri ekrana geliyor. Ufuk Özkan’ın sunumuyla yayınlanan ‘Star Market’te bu hafta; sunucu manken Elif Ece Uzun ve ünlü şarkıcı Faruk K.’nın partnerleriyle, fenomen ‘Survivor’ yarışmacıları Yunus Emre Özden ve Elif Gören’in ise birlikte yarışacağı bölümde, eğlence ve rakabet eksik olmayacak.

Ünlü sunucu Ufuk Özkan’ın sunumuyla hafta içi her gün 16.45’te ekrana gelen Star Market, cumartesi akşamları da birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor. Rekabet, eğlence, hız, heyecan ve büyük ödülün bir arada olduğu Star Market’te ikişer kişiden oluşan 3 takım, market bilgilerini konuşturuyor ve büyük ödül için kıyasıya mücadele ediyor.

HEM EĞLENDİREN HEM KAZANDIRAN TEK MARKET

Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine para kazandıran, en pahalı sepetleri doldurmak için kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı ‘Star Market’, ünlü isimlerle heyecanlı bir yarışa giriyor. Sunucu-manken Elif Ece Uzun’un teyzesi Şenay Caner ile, sevilen şarkıcı Faruk K. dansçı partneri Müjgan Nadanoğlu ile, fenomen survivor yarışmacıları Yunus Emre Özden ve Elif Gören ise birlikte yarışacağı bölümde eğlence ve rekabet seyirciyi ekran başına kilitleyecek. Ufuk Özkan’ın sunumuyla ‘Star Market’ ünlü yarışmacılarıyla 7 Ağustos Cumartesi saat 20.00’de Star’da.

Yayın Günü: 7 Ağustos 2021- Cumartesi
Yayın Saati: 20:00

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler