Ana sayfa Dizi Haberleri Star TV’den günlük dizi atağı! Üstelik akşam saatinde! Toprak İle Fidan geliyor!

Star TV’den günlük dizi atağı! Üstelik akşam saatinde! Toprak İle Fidan geliyor!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Kanalların reyting yarışında her akşam haber sonrası ekrana gelen diziler, kıyasıya bir mücadele vermekte. Sezon başında onlarca dizinin yayınlanmaya başlamasıyla izleyici için de zor bir süreç başlıyor.

Ekrandaki diziler arasından seçilerek gelenler, reyting zaferini elde ederek sezon sonuna kadar devam ediyor. Kanalların dizilerin tutmasıyla birlikte reklam gelirleri de yükseliyor. Her gün ekranda pek çok dizinin yayınlandığı bir dönemde artık işler iyice zor bir döneme girerken, yeni stratejilerin de geliştirilmesi gerekiyor!

Bazı kanallar, gündüz kuşağında yayınladıkları dizilerle de dizi saatini genişletiyordu. Ancak ana akım kanalların akşam dizileri 20:00’de başlıyor ve haber sonrası rekabetinde pasta onlarca diziyle bölüşülüyordu! Star TV’den gelen yeni atak, yeni bir dönemin de başlangıcı olabilir!

Reyting savaşında yeni dönemi başlatacak olan kanal Star TV oldu! Haber bültenini erken saate çeken kanal, saat 19:00’a bir günlük dizi koyuyor!

Star TV'den günlük dizi atağı! Üstelik akşam saatinde! Toprak İle Fidan geliyor! 8

Toprak ile Fidan isimli dizinin yapımcısı, bir süredir ekranda dram ağırlıklı ve gerçek hayat hikayelerinden alıntılanan olaylarla dikkat çeken dizilere imza atan OGM Pictures.

Camdaki Kız, Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı gibi dizilerin de yapımcısı olan OGM, bu kez de günlük dizi ile izleyenlere dramatik bir hikaye sunuyor. 31 Ekim Pazartesi günü 19:00’da başlayacak olan yeni dizinin fragmanı da yayınlandı.

Yeni dönemin kanallara nasıl bir geri dönüş sağlayacağını hep birlikte izleyip göreceğiz. TV Eleştirmeni Sina Koloğlu, sosyal medya hesabından diziyle ilgili ilk bilgiler verirken şu yorumu yapıyor: “Günlük diziler genel olarak haber öncesi yayınlanıyor. Star, haber bültenini yeni sezonda 18:15’e çekmişti. Dizi mi, haber bülteni mi daha çok izlenecek? sorusu önümüzdeki günlerde cevabını bulacak.”

Star TV'den günlük dizi atağı! Üstelik akşam saatinde! Toprak İle Fidan geliyor! 9

Başrolde Hazal Adıyaman ve Osman Aydın’ın yer aldığı, yeni sezonda hafta içi her gün Star ekranlarında yayınlanacak olan “Toprak ile Fidan” dizisinin afişi yayınlandı. Dizide, bir kazayla birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Fidan ile Toprak’ın hikayesi anlatılıyor. Yapımını OGM Pictures ve Stellar Yapım’ın üstlendiği, Ahmet Köşeoğlu, Gökçen Eroğlu, İnan Güngören, Can Özdemir, Banu Özyürek ve Nur Kıymaç’ın senaryosunu yazdığı diziyi Eray Koçak ve Burcu Bayram Dursun yönetiyor. “Toprak ile Fidan” yakında hafta içi her gün Star’da…