SON DAKİKA
27 Kasım 2022 22:36

SON HABERLER

Star TV’nin bir dizisi var, birçok izleyici farkında değil ama büyük ilgiyi hak ediyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Perşembe akşamları Star TV ekranında yayınlanmakta olan Akrep dizisinin 11. bölümü çok etkileyici sahnelerle geliyor. Ferda’nın yalanları sonrasında Perihan da kızı Berna’yı öldürenin Aras olduğuna inandı…

Yusuf Çim’in başarıyla canlandırdığı Aras karakterini artık kötü günler bekliyor. İşlemediği bir cinayet yüzünden hapse giren Aras, aslında kendi hatalarının da bedelini ödüyor. Ferda’ya yardım etmesi, ona inanması Aras’a en büyük ders oluyor. Perihan ise Ferda’nın yalanlarına inanmadı ve derinlemesine araştırmaya başladı. Akrep dizisi gün değiştirdikten sonra iyi reytingler alamıyor. Ancak hikayesi çok daha iyi oranları hak ettiğini gösteriyor. Dizinin 11. bölümü yine heyecan dolu anlara sahne olacak.

Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer tarafından ortaya çıkarılması ile zor durumda kalan ve kız kardeşi Berna’nın ölümüyle ilgili annesi Perihan’a itirafta bulunan Ferda, köşeye sıkışmasına rağmen pes etmiyor.

Görüntülerin polise ulaşmasıyla Aras gözaltına alınırken; Ferda taktik değiştirip Berna’nın öldüğü gece Sapanca’da olduğunu annesine ve polise itiraf eder. Fikret’le kendisini basan Berna’nın ölümüne Fikret’in sebep olduğunu söyleyen Ferda, Aras’ın ise Fikret’in baskısı ile cesedi ortadan kaldırdığını açıklayarak, yine hedef şaşırtır.

Aras gerçekleri anlatmasına rağmen kimseyi kendisine inandıramaz. Perihan da kızının anlattıklarına inanmamıştır. Ferda’ya karşı bir delil bulabilmek için harekete geçer.

Berna’nın ölümüyle ilgili ortaya çıkan gerçekler ailedeki herkesin üzerinde büyük bir şok etkisi yaratır. Duru, Aras’ın annesinin ölümündeki payını öğrenince ona karşı hissettiği hayal kırıklığı daha da büyür. İpek’e evlenme teklif eden Şahin de şimdi ne yapacağını bilemez.

Perihan, Ferda’ya karşı aradığı ipucunu elde ederken, Ferda’nın yalanlarını ortaya çıkaracak kişi ise hiç tahmin etmediği biri olacaktır.

İhanetin, aşkın ve anneliğin savaşı ile dolu bir akrep dövüşünde, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesi ‘Akrep’, STAR TV’de perşembe akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Yapımını 1441 Productions’ın üstlendiği ‘Akrep’, 18 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de heyecan yüklü on birinci bölümüyle STAR TV ekranında olacak. İşte Akrep dizisinin 11.bölümünden 2. fragman:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler