Ana sayfa Dizi Fragmanları Star TV’nin entrika dolu yeni dizisi Benim Hayatım’dan ilk fragman geldi!

Star TV’nin entrika dolu yeni dizisi Benim Hayatım’dan ilk fragman geldi!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV yeni bir diziyi ekrana getirmeye hazırlanıyor. Güçlü oyuncuları ve merak uyandırıcı hikayesiyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin ilk tanıtımı paylaşıldı. Yeni dizinin entrika dolu olduğu tanıtımından belli.

Dram türündeki dizinin çekimleri birkaç hafta önce başlamış, setten ilk kareler paylaşılmıştı. Şimdi de dizinin ilk fragmanı paylaşıldı. Dizideki sahnelerden anlaşıldığı kadarıyla entrika dolu ağır bir dram bizi bekliyor.

Benim Hayatım dizisinin başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer alıyor. Yapımcılığını Bahadır Özdener’in sahibi olduğu BVB Yapım’ın üstlendiği Benim Hayatım’ın genel yönetmenliğini Onur Tan üstlenirken, yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor.

Başroldeki oyuncuların her ikisi de tanıdık. Ancak Benim Hayatım iki genç oyuncu için de ilk başrol deneyimi olacak. Benim Hayatım, Kuzey Yıldızı dizisinde Gökçe karakteriyle tanıdığımız Nilsu Berfin Aktaş’ın kariyerinde önemli bir adım olacak.

Star TV'nin entrika dolu yeni dizisi Benim Hayatım'dan ilk fragman geldi! 4

En son Çukur dizisinde Kulkan Erdenet olarak izlediğimiz Genco Özak da dizinin erkek başrol oyuncularından. Genco Özak’ı, yayınlandığı dönem büyük ilgi gören Güvercin dizisinde de izlemiştik.

Bir baba kız hikayesi olarak da nitelendirilen dizinin senaryosu Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete’ya ait. Benim Hayatım’ın oyuncu kadrosunda ayrıca Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek gibi isimler yer alıyor.