Ana sayfa Dizi Haberleri Star TV’nin yeni gözde dizisi Benim Hayatım oldu!

Star TV’nin yeni gözde dizisi Benim Hayatım oldu!

tarafından ker_def

Star’ın yeni dizisi ‘Benim Hayatım’, güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle yakında başlıyor. Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı “Benim Hayatım”ın ilk tanıtımı seyirci ile buluştu. Sosyal medyada da büyük ses getiren tanıtım, şimdiden merak uyandırdı.

Yapımcılığını BVB Yapım’ın (Bahadır Özdener) üstlendiği “Benim Hayatım”ın merak uyandıran ilk tanıtımı yayınlandı. Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak’ın yer aldığı “Benim Hayatım”, hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesini anlatacak.

Dizinin genel yönetmenliğini Onur Tan üstlenirken, yönetmen koltuğunda Orkun Çatak oturuyor. Senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete’nin kaleme alıyor.

Star TV'nin yeni gözde dizisi Benim Hayatım oldu! 8

Benim Hayatım dizisinin tüm oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Nilsu Berfin Aktaş, Genco Özak, Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Nilüfer Açıkalın, Ali Burak Ceylan, Aleyna Solaker, Öykü Çelik, Zeynep Kumral, Önder Açıkbaş, Koray Şahinbaş, Pelin Uluksar, Hira Koyuncuoğlu ve Belgin Şimşek.

Star TV'nin yeni gözde dizisi Benim Hayatım oldu! 9

“Benim Hayatım”, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yakında Star TV’de izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu sezon diziler konusunda sıkıntılar yaşayan kanalın yeni gözde dizisinin Benim Hayatım olması bekleniyor.

Ayrıca başrol çiftinin uyumu ve enerjileri de çok merak ediliyor.