Ana sayfa Sosyal Medya Tamirhane film ekibi Müslüm Gürses şarkısıyla sosyal medyanın diline düştü! Kadro efsane!

Tamirhane film ekibi Müslüm Gürses şarkısıyla sosyal medyanın diline düştü! Kadro efsane!

tarafından ker_def

Tamirhane filmi 11 Kasım Cuma günü vizyona girdi. Ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in “Biz Babadan Böyle Gördük” isimli şarkı için ünlü isimler de stüdyoya girdi ve renkli anlar yaşandı. Başarılı oyuncular Nejat işler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca , Erkan Kolçak Köstendil ve Erkan Can’ın kadrosunda buluşturan Tamirhane filmi ilgi çeken bir yapım oldu.

Duayen sanatçı Müslüm Gürses’in “Biz Babadan Böyle gördük” eserini seslendirmek için stüdyoya giren ekibin bir bölümü unutulmaz anlar yaşadı. Şarkıyı birlikte seslendiren beş ünlü isim, izleyicilere de büyük bir sürpriz yapmış oldu. Sosyal medyada “Bu ekipten kalite akıyor” yorumları yapıldı.

Oyuncu kadrosuyla ve hikayesiyle dikkat çeken, 11 Kasım’da izleyiciyle buluşan Tamirhane filminin oyuncularının stüdyodaki eğlenceli anları kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Erkan Kolçak Köstendil oturuyor. Filmin senaryosunu ise aynı zamanda filmde rol alan Bülent Şakrak yazdı.

Tamirhane filminin hikayesi ise şöyle: Yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşi Yılmaz ve Müjdat’a yine kendileri gibi büyüyen manevi babaları Nuri ve İsmet’den boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir huysuz ihtiyarın arabasını iki sokak öteye bırakmak için çıktıkları yol, gece yarısı arabaya düz kontakt yapılırken onları gören ihtiyarın kalbinin dayanamaması ile hiç bilmedikleri bir yere çıkar.

Olaylar, Yılmaz ve Müjdat’ın ihtiyarın cesedini tiner kazanına koymalarını gerektiren bir noktaya gelir. Dükkanda araba boyamaya devam eden ikili, cesedin bulunduğu yakıt tankından alınan tinerle boyadıkları arabaların muhteşem gözükmeye başladığını fark ederler. İki sokak ötesi çok ilginç bir yere çıkmıştır.