Ana sayfa Dizi Fragmanları Taylan, Ceylan’a aşık oldu, Canevim dizisinde her şey değişti! (15. bölüm 2. fragmanı izle)

Taylan, Ceylan’a aşık oldu, Canevim dizisinde her şey değişti! (15. bölüm 2. fragmanı izle)

tarafından ker_def

Başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı Canevim dizisinde usta oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı dizide rol alan diğer isimler. Canevim dizisinin 15. bölümünden 2. fragman yayınlandı. Taylan ile Ceylan’ın yakınlaştıkları bu bölüm izleyicileri mutlu edecek. Taylan, artık saplantılı bir adamdan aşık bir adama döndü. Canevim dizisinde taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor.

Canevim 15. bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz:

15. yeni bölümde neler yaşanacak?

Hikmet’ten Acımasız Saldırı!
Elvan’dan Sonra Ayşe de Tehlikede!
Feryal’in Yeni Oyunu…

16 Eylül saat 20.00’de atv ekranında yayınlanacak 15.bölümün özeti şöyle:

“Taylan, Ceylan’dan en azından iyileşene kadar evden ayrılmamasını ister. Bunun karşılığında da ona bir söz verir. Taylan’ın akıllıca hamleleri ve değişen tavrı, Ceylan’ın iyice kafasının karışmasına neden olur.

İçinde yeşeren duyguları anlamlandırması pek de kolay olmayacaktır. İkili arasındaki yakınlaşmayı fark eden Feryal, ailesine daha büyük bir zarar gelmeden Ceylan’dan kurtulmasını sağlayacak bir oyuna girişirken, Melis ise ortadan kaybolan Ömer’i güçlü bir geri dönüş için ikna etmeye çalışmaktadır.

Hamza ve Günnur’un çabalarıyla Elvan için tehlike dinmiş gibi görünse de; Hikmet bu kez Ayşe’yi tehlikeye atacak acımasız bir saldırı düzenler. Elvan’ın Ayşe’yle ilişkisinde dönüm noktası olan bu olay, ne yazık ki Hikmet’in Ayşe’yle ilgili gerçekleri öğrenmesine neden olur. Aile artık sadece Elvan’ı değil, Ayşe’yi de korumak zorundadır”