Ana sayfa Dizi Fragmanları Tecavüz eden suçludur, tecavüze uğrayan değil! Canevim 14. bölüm 3. fragmanı izle!

Tecavüz eden suçludur, tecavüze uğrayan değil! Canevim 14. bölüm 3. fragmanı izle!

tarafından ker_def

Canevim dizisi 9 Eylül Pazartesi akşamı 14. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Ailedeki Sırlar Açığa Çıkıyor…
Taylan, Gerçek Aşkına Adım Adım Yaklaşıyor… Feryal’in İhaneti Açığa Çıkıyor… Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın ve Özgür Çevik’in paylaştığı CANEVİM’de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

CANEVİM’in 9 Eylül Pazartesi saat 20:00’de atv ekranlarına gelecek.

14.bölümden 3. fragman yayınlandı. Tecavüze uğrayan Elvan’ın büyük çıkışı herkesin dikkatini çekecek.

Ailesinin zorla evlendirmek istediği adam tarafından tecavüze uğrayan Elvan (Burcu Tuna), bebeğini de bırakıp kaçmak ve hayata tutunmak için engellerle savaşmak zorunda kalıyor. Ailesi de ona sırtını dönünce herkesten ve herşeyden kaçma yolunu seçiyor… Yıllarca, ailesinin büyüttüğü çocuğundan ayrı kalan tecavüz mağduru Elvan, defalarca karşı cinsin şiddetiyle karşı karşıya kalıyor… Ama o hiçbir zaman pes etmiyor. Dik duruyor, hayatta kalma mücadelesine devam ediyor ve yıllar sonra döndüğü evinde geçmişin acımasız sert rüzgarlarıyla savruluyor.

Peki yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor? İşte bölüm özeti:

“Eski defterleri kapatan Ceylan’ın taşınma kararı, Taylan’ı gerçek aşkına bir adım daha yaklaştırmıştır. Ancak Ömer, Fikret ve Kristina’yı ele geçirerek Taylan’ı köşeye sıkıştırır. Bu sırada Melis’in Ceylan’la görüşmesi Feryal’in ihanetini açığa çıkarır. İki cephede savaşan Taylan, Ceylan’ı da alarak gözlerden uzak bir eve götürür. İkilinin baş başa geçirecekleri neşeli gün, bir anda kabusa döner. Ömer’in saldırısı hedefinden sapınca, Ceylan için zorlu bir ölüm kalım savaşı başlar.

Elvan’ın ortadan kaybolması aileyi derin bir krize sürüklemiştir. Günnur ve Hamza, kızlarının tutsak edildiği evde tanıdık bir yüzle karşılaşırlar. Ailenin en küçüğü Ayşe’yi yakından ilgilendiren büyük sır, aile içindeki hesaplaşmalarla geri dönülmez şekilde gün yüzüne çıkar. Yener’in kendisine hazırladığı sürprizden oldukça etkilenen Müjgan ise, Melis’ten Yener’e dair önemli bir gerçeği öğrenir.”

CANEVİM’in 14. Bölümü, 9 Eylül Pazartesi saat 20:00’de atv’de.