SON DAKİKA
15 Eylül 2019 10:52

SON HABERLER

Tek Yürek 13 Haziran 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Tek Yürek dizisinin yeni bölümü 13 Haziran Perşembe akşamı izleyicilerle saat 20.00’de TRT1 ekranında buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. Hilmi Cem İntepe, Anıl Tetik, Arda Anarat, Tugay Bahşi, Kaan Altay Köprülü, Atakan Yılmaz gibi isimleri buluşturan Tek Yürek dizisinin 16.bölümünden yeni görüntüler yayınlandı. Videodan Tek Yürek 16. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

Tek Yürek 16. bölümde izleyicileri neler bekliyor? Takımın inançlı oyuncu, birbirine destek olan arkadaşlar ve dostluğun önemi bu bölümde izleyicileri bir hayli etkileyeceğe benziyor.

Ayrıca Yiğit, Sait’i sorguluyor. Neden böyle yaptığını anlamaya çalışıyor. Yiğit, bu araştırmaları sırasında babasının bir sırrını öğreniyor ve adeta yıkılıyor. Hilmi Cem İntepe’nin dövüş görüntülerinin de yer alacağı 16. bölüm gümbür gümbür geliyor.

Tek Yürek 15. bölümde neler yaşanmıştı?

Yiğit ve ekip için sıkıntılar bitmek bilmez. Minyatürü bulmuşlardır ama ortalık iyice karışmış, korkulan olmuştur. Yiğit sakinleşmiş gözükse de Gazozcu’dan intikam almaya yeminlidir ancak bunu herkesten gizlemeye karar verir. Ekip ne olursa olsun, maça odaklanmak zorundadır. Bir kez daha başarırlarsa, artık üst lige çıkmaları için önlerinde sadece tek bir maç kalacaktır. Rakip takımın koçu Emre’nin yapacağı bir hamle, Ekrem’in ekmeğine yağ sürecektir.

Yusuf, Aslı’nın evlerine taşınmasıyla ne yapacağını bilemezken Mazlum, Yaren’in sözleriyle mutluluktan havalara uçar. Berrin ise artık taşımakta zorlandığı büyük sırrı İlknur’la paylaşır. Ancak konuşmalarına sürpriz birinin kulak misafiri olmasıyla Yusuf, Yiğit’e dair sırrı öğrenecektir. Gazozcunun izini süren Yiğit onu bulur, Gazozcu can korkusuyla Osman’ı kaçırma fikrini Sait’in verdiğini söyler. Ama bunun arkasında da başka biri vardır. Yiğit onu da bulacaktır. Sait’ten, Berrin’e kadar herkesi sorguya çeker. Adım adım yaklaştığı kişinin babası olduğundan habersizdir. Endişelerinde haklı çıkan Halit, Yiğit’i durdurmaya çalışırken, Murat Başkan’dan takımla alakalı aldığı kötü haberle şok olur.

İlgili Haberler