SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 09:58

SON HABERLER

Tek Yürek 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yiğit kendini suçluyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Vildan Atasever gibi önemli isimleri buluşturan TRT1’in dizisi Tek Yürek, 14. yeni bölümüyle 16 Mayıs Perşembe akşamı ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Yiğit, yaşananlardan dolayı kendisini suçluyor. Oğuzhan için para toplarken hata yaptıklarını itiraf eden Yiğit, kendine kızıyor. Tek Yürek dizisinin yeni bölümünde Yiğit, her şeyi göze alacak. Videodan 14. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

Peki 13. bölümde neler yaşanmıştı?

Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in on üçüncü bölümü şöyle;

Alper’in gizemli patronunun mesajı açık bir şantajdır: Ekip bir an önce yenilerek ya hokeyi bırakacak, ya da minyatürü alırken kaydedilen görüntüleri polise verilecektir. Ekip şaşkın ve öfkelidir, maçlarda alacakları sonuç, hayatlarını etkileyecektir. Bu arada Oğuzhan baygındır, kimse ona ulaşamamaktadır. Gençler, onlara tuzak kuran adama ulaşmaya çabalarken, Halit başlarında bir dert olduğunu anlar.

Öte yandan Orçun’un ortalığı karıştırmasıyla, Yusuf ve Aslı’nın arası açılır. Yiğit ise sevgisinin karşılıklı olduğunu bilse de, Deniz’in kendisini başka kalıplara sokma çabalarından rahatsız olacaktır. Oğuzhan hastanede ameliyatı için saatleri sayarken, ekip kendilerine tuzak kuran adamı bulmak için yola çıkacaktır. Ancak olayları çözen Halit Hoca, hepsinden önce harekete geçmiştir. Bütün bu oyunun arkasındaki esrarengiz adamla karşılaşma vakti gelmiştir.

İlgili Haberler