Ana sayfa Dizi Fragmanları Tek Yürek 2. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Halit ve Sait arasında büyük gerginlik

Tek Yürek 2. Bölüm 2. Fragmanı İzle! Halit ve Sait arasında büyük gerginlik

tarafından admin

TRT 1’in Degas Film imzalı, merakla beklenen yeni dizisi “Tek Yürek” 14 Şubat Perşembe günü 2 bölümüyle ekrana gelecek…. Ailesi ile birlikte yeni bir başlangıç yapan Halit ve sıfırdan zirveye giden yolda ki gençlerin hikayesini ekrana getiren Tek Yürek’in ikinci bölümünden yeni görüntüleri videodan izleyebilirsiniz. Detaylar ise haberimizin devamında yer alıyor.

Halit Osman’ın peşindeki karanlık adamların sırrını çözmeye çalışırken, Sait’in piste gelmesiyle Halit ve Sait arasındaki gerginlik giderek artacaktır. Üstelik Yiğit’in de olayı öğrenmesi ve yanlarına gelmesi ile Sait’in planları iyice bozulacaktır.

Yiğit ve arkadaşları buz hokeyinden kurtulmaya çalışırken, Murat Başkan lisans almaları için az zamanlarının olduğunu söyler, tüm işlemler tamamlanmıştır. Bu Halit’i iyice köşeye sıkıştıracaktır.

Halit tüm bunlar ile mücadele ederken evdeki sorunlar da bitmez, Rüzgar hastalanır. Babasına ulaşamayan Deniz’in bulacağı çözüm ise Halit’in hiç hoşuna gitmeyecektir. Sait ekibe bir kez daha tehlikeli bir iş verir. Bu kez çocuklar başını çok büyük bir belaya sokacaklardır.

Çıkan kavgada, Yiğit geri dönülemez bir hata yapar. Yaptığı hatanın bedelini ödemekten başka çaresi yoktur. Ama Halit kimsenin tahmin edemediği bir bilgiye sahiptir, bu bilgi olayın tüm kaderini değiştirecektir.

“Tek Yürek” 14 Şubat Perşembe Saat 20.00’da TRT 1 Ekranlarında!