Ana sayfa Dizi Analiz Teşkilat dizisi 105. bölümde Neslihan ile Çetin yüzleşmesi!

Teşkilat dizisi 105. bölümde Neslihan ile Çetin yüzleşmesi!

tarafından ker_def

Üç sezon önce TRT 1 ekranlarına geldiği günden bu yana izleyicilerin favorisi olan Teşkilat, dün akşam yine aksiyon ve heyecan dolu sahneleriyle ekranlara geldi.

Teşkilat’ın dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu? İşte tüm detaylar: İstanbul’a getirilen Çetin’in sorgusu yapıldı. Şirket tarafından Teşkilat’ın eline düştüğü anlaşılmaması için Çetin’in görevine devam etmesine karar verildi. Böylelikle Şirket’in üst makamlarına ulaşılması hedeflendi. Duygusal anlamda zor bir süreçten geçen Neslihan, kafasındaki soruların cevabını ararken Ömer onu yalnız bırakmadı.

Korkut ve Sena gözaltına alındı. Gündüz’ün avukatının bir anda ortaya çıkması şüphe uyandırınca ekip avukatın peşine düştü. Bu yolun sonu da ekibin karşısına yine Şirket’i çıkardı. Korkut ve Sena’nın durumu çözülünce Korkut hemen görevinin başına döndü.

Diğer yanda Şirket yeni planı olan Avrupa’da Türklerin kışkırtılarak sokağa dökülmesi için adımlarını atarken son bir şans verdiği Kambur’un da Türkiye’ye girmesini sağladı.

Çetin’e gelen şifreleri mesajlardan Almanya’da bir görüşmesi olduğu tespit edildi. Şirket’in güçlü isimlerinden biriyle yapacağı görüşmeye giderken Çetin’e Ömer eşlik etti ve ekip de yakın takipteydi.

Görüşme sırasında Ömer fenalaşınca bunu fırsat bilen Çetin, deşifre olduğunu söyledi. Çetin’in geçmişe ait yalanlarını fark eden Neslihan, ondan hesap sormak için Şirket’in adamlarının önünde silahını Çetin’e doğrulttu.

‘Teşkilat’, yeni bölümleriyle her pazar akşamı TRT 1’de.