Ana sayfa Dizi Fragmanları Teşkilat dizisi 83. bölüm analizi; Ömer ekibiyle birlikte Gökhan’ı bozguna uğrattı

Teşkilat dizisi 83. bölüm analizi; Ömer ekibiyle birlikte Gökhan’ı bozguna uğrattı

tarafından ker_def

TRT 1’de yayınlanan Teşkilat, dün akşam seksen dördüncü bölümüyle ekranlara geldi. Teşkilat’ta dün akşam neler oldu?

Gökhan, Ömer’in Zehra’nın hayatı uğruna kendini feda ettiğini zannederken, Ömer tarafından büyük bir yenilgiye uğradı. Üst üste başarısız sonuçlanan hamlelerinden dolayı Şirket ise Gökhan’ın tek gözünü alarak cezasını kesti.

Kosova Savunma Bakanının kızı Zehra ile kavuşmasının ardından beklenen İHA anlaşması gerçekleşirken, ekip vakit kaybetmeden Gökhan’ın Şirket’in Horus kod adlı mensubu olduğunu ortaya çıkaracak belgeleri deşifre etmek için detaylı bir şekilde çalışmaya başladı.

Çetin’in Gökhan’ı ziyaret etmesi Ömer’in kafasında soru işaretlerine sebep olsa da Neslihan bu durumun baba-kız ilişkisinden dolayı gerçekleştiğini düşündü. İstihbarat tarafından Gökhan’la görüştüğü belgelenen Çetin de bu duruma kızını korumak için girdiğini söyledi.

Diplomatik dokunulmazlığı sayesinde Cenevre’ye giden Gökhan orada yaptığı görüşmelerden sonra başka bir ülkeye giderek kurtulacağını zannederken karşısında Ömer Atmaca ve ekibini görünce büyük bir şok yaşadı.

Diğer yanda Neslihan ise Uluslararası Diplomasi ajansının araştırmaları sonucunda Şirket’in hedefinde babası Çetin’in olduğunu öğrendi.

‘Teşkilat’, yeni bölümleriyle her pazar akşamı TRT 1’de.