Ana sayfa Dizi Haberleri Benim Güzel Ailem 20. yeni bölümde Gökçe’nin intikam planı!

Benim Güzel Ailem 20. yeni bölümde Gökçe’nin intikam planı!

tarafından ker_def

TRT 1’de yayınlanan, sımsıcak hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Benim Güzel Ailem”, 22 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlarda gelecek.

Her Çarşamba akşamı ilgiyle izlenen “Benim Güzel Ailem” dizisinin yirminci bölümü heyecan ve kahkaha dolu sahneleriyle izleyicilerini yine TRT ekranına kilitleyecek.

Benim Güzel Ailem’de bu hafta neler olacak? İşte detaylar: Gökçe’nin intikam planı sonucu yapımcıya 500 bin dolar ödemek zorunda olan Ferdi, Mahmut’u da çok öfkelendirir. Ancak bütün ailesinin kendisine güvendiğini öğrenen Ferdi, biraz rahat nefes alır. Evin etrafını gazeteciler sarmış, Ferdi’nin ihanet haberleri gündem olmuştur.

Ferdi’yi temize çıkarmaya kararlı olan aile fertleri, planlar yapar. Adnan, Hollywood yapımcısı kılığına girip Gökçe’yi kandırmaya karar verir. Rasim ise oğlunun tazminatını ödemek için Ferdi’den gizli yapımcıyla görüşür. Ancak yapımcı, Rasim’in teklifini kabul etmeyip onu adeta odadan kovar.

Sina, zeytinliğin tapusunu Damla’ya vereceğini Mahmut’a söyler ancak Mahmut, bu fikre karşı çıkar.

Nedim’den Ferdi’ye vermek için para alan Adnan, bu parayla dükkan kiralar. Hapse girme tehlikesiyle de karşı karşıya olan Adnan, suçu önce Nedim’den sonra da Ferdi’den üstlenmesini ister.

Sina’nın yaş günü için evde kutlama yapılır. Tam pasta kesimi sırasında Damla, Sina’ya müjdeyi verir: “Aşkım, baba oluyorsun.” Sina’nın birden gözleri dolar. Rasim, Canan, herkes ağlar, çok sevinir.

Ertesi gün Adnan’ın duruşmasında ise ortalık karışır. Adnan’ın suçunu Ferdi mahkemede üstlenirken bu kez araya Rasim girer. Mahkemede yaşanan gerginlikler ise beklenmedik kararlara yol açar.

Yönetmenliğini Levent Türkan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Baykut Badem’in kaleme aldığı “Benim Güzel Ailem” dizisinin oyuncu kadrosunda; Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Ufuk Özkan, Melis Babadağ, Aycan Koptur, Nergis Kumbasar, Erdem Akakçe, Barış Yıldız, Meltem Pamirtan, Serra Pirinç, Münire Apaydın, Emre Akkuş, Toprak Can Adıgüzel, Ebrar Karabakan, Mina Sinenden, Ahmet Hakan Ünal ve Halil İbrahim Kalaycıoğlu yer alıyor.

Benim Güzel Ailem, 22 Kasım Çarşamba saat 20.00’de TRT 1’de…