Ana sayfa Dizi Haberleri Teşkilat dizisinde hedef belirlendi, şimdi rakibi Yargı dizisi düşünsün!

Teşkilat dizisinde hedef belirlendi, şimdi rakibi Yargı dizisi düşünsün!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İzleyiciler merak ediyor, Teşkilat dizisinde neler değişti diye… Yayınlanan fragmanlara ve paylaşılan bilgilere bakılırsa dizide o kadar büyük değişim yaşanıyor ki, izleyiciler 2 Ekim Pazar akşamı bambaşka bir yapım ile karşı karşıya kalacak. Başrolde Deniz Baysal dışındaki tüm oyuncular ayrıldı. Yan rollerde de birçok isim kadroda yer almaya devam etse bile, üçüncü sezonda oyuncu kadrosunda çok büyük değişim yaşandı.

Teşkilat dizisinde ikinci büyük değişiklik hikaye noktasında oldu. Dizinin hikayesi yenilendi ve artık bambaşka bir süreç izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizideki bir başka önemli değişiklik ise çekim yerlerinde oldu. Artık Ankara’da çekimler yok. Teşkilat ekibi İstanbul’a taşındı ve yepyeni mekanlar ile karşılaşacaksınız.

Teşkilat dizisinde hedef belirlendi, şimdi rakibi Yargı dizisi düşünsün! 9

Tabii ki Teşkilat dizisinde heyecanı artıran en önemli yenilik Murat Yıldırım’ın erkek başrol olarak, Çağlar Ertuğrul’un yerine diziye katılması oldu. Usta oyuncunun Ramo ve Aziz isimli aksiyon dolu dizilerin ardından yine bir aksiyon yapımı olan Teşkilat’ı tercih etmesi hayranlarını çok memnun etti.

Murat Yıldırım’ı yeniden ekranlarda görmek ve Ömer karakterinin detaylarını izlemek için milyonlarca hayranı heyecanla pazar akşamını bekliyor.

TRT 1’de yayınlanan, ilk bölümünden itibaren izleyicilerin favorisi olarak reytinglerin zirvesinde yer alan ‘Teşkilat’ yeni sezonda Yargı isimli Kanal D dizisinden de birinciliği geri almak için büyük bir mücadele başlatmış olacak.

Teşkilat dizisinde hedef belirlendi, şimdi rakibi Yargı dizisi düşünsün! 10

Yenilenen kadrosu ve hikayesiyle seyirciye büyük sürprizler hazırlayan ‘Teşkilat’ın üçüncü sezonunda ekip İstanbul’a taşınıyor. Büyük heyecan yaratan sezon finalinin ardından yaşanacak gelişmeler izleyiciler tarafından merakla beklenirken üçüncü sezon açılışında büyük sır perdesi aralanacak, izleyici yepyeni bir Teşkilat ile karşılaşacak.

Kadroya eklenen oyuncular, yeni mekanlar ve sürprizlerle dolu hikayesiyle 2 Ekim Pazar akşamı izleyiciyle buluşacak

‘Teşkilat’, yeni sezonda mutlak düşmana karşı tek yumruk olurken Zehra hem kendine hem de ekibe iyi gelmek için çabalayacak. Ekibe dahil olan Ömer ise yaşadığı acı olayın sorumlularını ararken tahmin edemeyeceği gerçeklerle yüzleşecek.

Teşkilat dizisinde hedef belirlendi, şimdi rakibi Yargı dizisi düşünsün! 11

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı Teşkilat’ın üçüncü sezonunda oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor:

“Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak.”