Ana sayfa Dizi Haberleri Teşkilat dizisinde önceki bölümleri unutun, büyük yenilikler ile her şey baştan aşağıya değişti!

Teşkilat dizisinde önceki bölümleri unutun, büyük yenilikler ile her şey baştan aşağıya değişti!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanmakta olan Teşkilat dizisi, başarılı bir iki sezon geçirdikten sonra üçüncü yeni sezon için büyük değişikliklerle izleyicilerin karşısına çıkacak. TRT’nin yayınladığı fragman ile bu değişikliklerin ne kadar büyük olduğu da ortaya çıktı.

Her şeyden önce artık başkent Ankara’daki mekanlar kullanılmayacak. Dizi ekibi üçüncü sezonu İstanbul’da geçirecek. Bu da dizinin tüm çekim mekanlarının ve bakış açısının değişeceği anlamına geliyor. Birçok oyuncunun ayrıldığı Teşkilat dizisinde başrolde yer alan Çağlar Ertuğrul da artık yok. Ancak yerine gelen Murat Yıldırım ile daha da heyecanlı bir dönemin başlayacağının sinyali verildi.

Teşkilat dizisinde önceki bölümleri unutun, büyük yenilikler ile her şey baştan aşağıya değişti! 9

Murat Yıldırım ile Deniz Baysal ikilisinin yeni sezonda partnerlik yapacak olması birçok izleyiciyi heyecanlandırdı. Hikaye içinde ise Ömer karakteri ile Zehra arasında geçmişten gelen bağlar var. Yani Murat Yıldırım’ın canlandırdığı Ömer karakterinin de hikayede geçmişe uzanan izlerini göreceksiniz.

Pazar akşamları çok başarılı performanslar sergileyerek, reytinglerde iyi sonuçlar alan Teşkilat, ikinci sezonun son dönemlerinde biraz izleyici ilgisinin azalması sorunu ile karşılaşmıştı. Bu sorunun yeni dönemdeki heyecan ile aşılması bekleniyor.

Dizinin üçüncü sezonunda tansiyonun iyice yükseleceğinin habercisi olan nefes kesici bir tanıtım izleyicilerle buluştu. Yeni sezona dair ilk görüntülerin yer aldığı tanıtım kısa sürede büyük beğeni topladı. Sosyal medyada Teşkilat dizisinin heyecanını da hayranların yaptığı paylaşımlarla görebilirsiniz.

Dizinin hikayesine yeni karhamanlar geldi. Yeni oyuncular ile birlikte hikaye baştan aşağıya değiştirildi. Peki diziye kimler katıldı? Yeni isimler ile güçlendirilen Teşkilat dizisinin yeni oyuncuları da bir hayli başarılı isimlerden seçildi. Murat Yıldırım’ın yanı sıra; Yunus Emre Yıldırımer, Yunus Narin, Levent Can ve Seren Deniz Yalçın, Ebru Nil Aydın, Cansu Tuman ve Ergün Metin dizinin yeni üyeleri olarak sete çıktı.

Teşkilat dizisinde önceki bölümleri unutun, büyük yenilikler ile her şey baştan aşağıya değişti! 10

Teşkilat dizisinin çekimlerine devam ediliyor ve üçüncü sezonun çok yakın bir zaman içinde başlaması bekleniyor. TRT1’den henüz yayın tarihi açıklaması yapılmadı.

Hikayesi İstanbul’a taşınan ‘Teşkilat’ta tanıdık yüzler görevlerine tüm bağlılığıyla devam ederken ekibe yeni ‘kahramanlar’ ekleniyor. Farklı bir dönemin başlangıcını yaşayan ‘Teşkilat’ ekibi her türlü zorluğun üstesinden gelmek için canları pahasına mücadele edecek.

Peki üçüncü sezonda nasıl bir hikaye ile karşılaşacaksınız? Dizinin değişen hikayesi de artık farklı bir ortamın oluşacağını gösteriyor. İşte yeni sezon hikayesi:

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın isimsiz kahramanlarının ülkeleri için canları pahasına düzenledikleri operasyon sonucu ‘Şirket’ yok edilmiştir. Bu olay sonucunda yabancı istihbarat servislerinin ülkemize yönelik onlarca yıl öncesine dayanan terörizm faaliyetleri baş gösterir.

Teşkilat dizisinde önceki bölümleri unutun, büyük yenilikler ile her şey baştan aşağıya değişti! 11

Sınırlarımızda büyük güçlerin güdümünde olan bir uydu devlet kurma girişimi başlar. Egemenliğimize yönelik gerçekleştirilen bu tehditler neticesinde, Teşkilat içinde hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan ekibimiz, bu yapıyla mücadele etmek için harekete geçer.

Ekibin amacı kurulması planlanan terör devletini engellemek, üst aklın kim olduğunu ve arkasındaki güçleri ortaya çıkarıp dış düşmanları ortadan kaldırmaktır. Tüm bu operasyonların yanında, ekibin içinde değişen dengeler, yeni hayatların olaylara dahil oluşu hepsi için farklı bir dönemin başlangıcı olacaktır.