SON DAKİKA
29 Haziran 2022 03:00

SON HABERLER

Teşkilat dizisinden kim ayrılacak? Ekip beklenmedik bir kayıp yaşıyor!

TRT1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisinin yeni bölümü büyük bir heyecan ile bekleniyor… Son dönemde eski reytinglerini arayan, izleyici ilgisinin biraz azalması nedeniyle de birincilikten olan Teşkilat, sezonun güçlü yapımlarından birisi olmayı sürdürüyor. Dizinin eskisi kadar olmasa bile yine de milyonlarca izleyiciyi kendisine bağladığı bir gerçek.

TRT1’in en iyi yapımlarından olan ve her hafta aksiyon dolu sahneleriyle de izleyenlerin yüreğini ağzına getiren Teşkilat, bu hafta üzücü bir olayla gündeme geldi… Ekip beklenmedik bir kayıp yaşıyor… Peki Teşkilat dizisinin ekibinden kim ayrılacak? İşte bu soru gündemde ve izleyiciler 13 Mart Pazar günü yayınlanacak olan 38. bölümü daha da bir merakla beklemeye başladı.

Sıra dışı hikayesi, aksiyon dolu sahneleri ve görkemli prodüksiyonu ile adından söz ettirmeye devam eden Teşkilat’ın 38. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar: Beklenmedik bir kayıp yaşayan ekip, intikam için harekete geçiyor…

Ekip kimyasal maddeleri barındıran taşıyıcının peşine düşer. Taşıyıcıyı bulduklarında düzenlenen operasyon sırasında hiç beklenmedik bir kayıp yaşarlar. Bu kayıp sonrası hırslanan ekip yeni bir amaç etrafında birleşir, bu kaybı onlara yaşatanlar bedellerini çok ağır ödeyecektir.

Gizli görevde olan Hakkı, ekibe yardım etmek için Yıldırım’ın yeni planını deşifre etmeye çalışır ancak hesapta olmayan yeni gelişmeler hayatını tehlikeye sokar. Halit, Yıldırım’ın hamlesi için Ceren’i sıkıştırırken, Ceren hücresinde çaresizce kurtarılmayı beklemektedir.

Yıldırım’ın kimyasalları Türkiye’ye sokma planı ekibin nokta atışı operasyonu sayesinde sekteye uğrayınca Yıldırım yeni hedefine yönelir. Bu hedefin boyutu tahmin edilenden büyüktür. Ekibimiz Yıldırım’ı durdurmaya çalışırken Mete çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır.

‘Teşkilat’ heyecan dolu yeni bölümüyle 13 Mart pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler