Ana sayfa Dizi Haberleri Teşkilat’ın sezon final tarihi belli oldu!

Teşkilat’ın sezon final tarihi belli oldu!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT 1’in aksiyon dolu dizisi Teşkilat, reytinglerde birinciliği en yakın rakibi Yargı’ya kaptırsa da başarıyla yayınına devam ediyor. Yaz mevsimi yaklaşırken Teşkilat’ın sezon finali yapacağı tarih de belli oldu.

İkinci sezonunda yine izleyiciyi ekrana kitlemeyi başaran Teşkilat son hızla devam ediyor. Bayram tatili nedeniyle yeni bölümü ekrana gelmeyen dizinin sezon finali yapacağı tarih de belli oldu. Buna göre Tims&B Productions imzalı Teşkilat dizisi 29 Mayıs’ta ekrana gelecek 48. bölümle sezon finali yapacak. Dizi önümüzdeki kış üçüncü sezonuyla yayınına devam edecek.

Bu durumda Teşkilat’ın ikinci sezonunun sonu için geriye dört bölüm kaldı. Dizinin yeni bölümü 8 Mayıs Pazar akşamı izleyiciyle buluşacak. Her bölümü heyecan dolu Teşkilat için geri sayım devam edecek.

Bu arada ikinci sezonunun iki önemli oyuncunun ayrılığıyla sona ereceği belirtiliyor. Kısa süre sonra Ceren’i canlandıran Ezgi Eyüboğlu ve Başkan karakterini canlandıran Mesut Akusta’nın ayrıldığı diziye iki oyuncunun daha veda edeceği ortaya çıktı.

Buna göre Teşkilat’ta Yıldırım karakterini canlandıran Gürkan Uygun ile Hakkı karakterini canlandıran Tuncer Salman’ın diziye veda etme ihtimali bulunuyor. Yıldırım karakterinin ikinci sezonun sonlarında hikayeye veda etme ihtimali bulunurken, 45. bölüm fragmanında Hakkı karakterinin de ölebileceğine yönelik mesaj verildi. Dizinin 8 Mayıs’taki 45. bölümünde Hakkı karakterine ne olacağı net bir şekilde ortaya çıkacak.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal ikilisinin yer aldığı dizi son haftalarda yaşadığı oyuncu ayrılıklarıyla gündeme geliyor. Ancak oyuncular dizideki karakterlerin görevi bittiği için ayrılıyor. Teşkilat’ın üçüncü sezonunda kadroya yeni ve iddialı isimlerin katılması bekleniyor.