Ana sayfa Dizi Fragmanları Tövbeler Olsun dizisinde beklenmedik gelişme!

Tövbeler Olsun dizisinde beklenmedik gelişme!

tarafından ker_def

30 Ağustos Pazar günü TRT1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun dizisinde önemli gelişmeler yaşanacak. Şirketteki köstebek kim? TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerini Güven kıraç, Erkan Can ve İpek Tuzcuoğlu’nun paylaştığı aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun” dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor…

30 Ağustos Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde
neler olacak: “Tövbeler Olsun” dizisinin dördüncü bölümünde; Uzun zamandır beklediği anlaşmaya nihayet imza atan Osman, hem Namzet’i saf dışı bırakmanın hem de itibarını yeniden kazanmanın sevinci içindedir.

Fakat beklenmedik bir gelişme Osman’ın Fuat ile imzaladığı anlaşmayı tehlikeye sokacaktır. Osman’ın Namzet’e zarar vereceğinden korkan Latife bunu önlemek için planlar yapmaktadır.

Bu sırada şirketteki köstebeği bulmaya çalışan Sinan, Nazmiye ile iş birliği yapar. Babalarının arasında yaşanan husumet yüzünden aşkları sınavdan geçen Buğra ve Aylin ise her geçen gün birbirlerine daha çok bağlanmaktadır.

Horanta Holding’deki köstebek kim? Osman’ın imzaladığı sözleşme başına ne işler açacak? Osman’a kendini affettirme yolunda pes etmeyen Namzet’i ne bekliyor?

Tüm bu soruların cevabı  30 Ağustos Pazar saat 20.00’de  TRT 1’de…