Ana sayfa Dizi Fragmanları Tozkoparan 34. yeni bölümünde Celal karanlık planlar peşinde!

Tozkoparan 34. yeni bölümünde Celal karanlık planlar peşinde!

tarafından ker_def

Tozkoparan dizisinin 34. yeni bölümü 9 Eylül Pazartesi akşamı ekrandaki yerini alacak. Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın, Helin Melike Çal, Özgür Ege Nalcı’nın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan çocuklar ve onlarla birlikte ailelerinde severek izlediği Tozkoparan, heyecan dolu serüvenine kaldığı yerden devam ediyor.

Sıra dışı ve macera dolu hikâyesiyle gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin, ruhsal ve bedensel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Tozkoparan’ın otuz dördüncü bölümü, 9 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’da yayınlanacak.

Tozkoparan 34. bölüm 1. fragman:

Tozkoparan’ın 34. bölümünde neler olacak;

Mavi Ay gecesinde tören başlıyor… Üzüntüsüyle, sevinciyle artık yaz tatili sona eriyordur. Okulların açılacak olmasının heyecanı bütün kasabayı sarmışken Sedef ise boş durmayarak “yeni eğitim yılına merhaba” etkinliği düzenlemek ister. Tüm kasabalının katılacağı bu organizasyonda eğlenceli dakikalar yaşanacaktır.

Tozkoparan 34. yeni bölümünde Celal karanlık planlar peşinde! 8

Mavi Ay cephesinde ise farklı bir heyecan daha vardır. Sonunda mavi ay gecesi gelip çatmıştır. Gece yaşanacak ay tutulması sırasında Kemankeş Ocağı’nda yapılacak olan tören, emanetleri ellerinde bulunduran Kemankeşler için mutlak bir zafer anlamına geliyordur.

Celal karanlık planlar peşinde!

Celal tehlikesinin farkında olan ve o gece töreni bozmaması için Celal’i kontrol altında tutmak isteyen Salih bu konuda Gamze’den yardım ister. Lakin Kuzgunların ise boş durmaya hiç niyeti yoktur. Kemankeş Ocağı’nın yerini öğrenmiş olan Celal’in o gece için karanlık planı çoktan hazırdır.

Tozkoparan 34. yeni bölümünde Celal karanlık planlar peşinde! 9

Salih, olası Celal tehlikesiyle uğraşıyorken Mavi Ay’ın gündeminde ise Karayel vardır. Sinan, uzun zamandır onların neler çevirdiğini öğrenmek istiyor, her fırsatını bulduğunda da Mavi Ay’ı ekibiyle takip ediyordur. Karayel’i o gece ormandan uzak tutmak için Mavi Ay’ın planı ise hazırdır. Lakin Sinan’ı bu plan sonrasında ikna etmek
sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Kemankeşler’in yüz yıllık kutlu bekleyişi için sona mı eriyor?

Acaba mavi ay gecesi geldiğinde başlayan tören, yüz yıllık kutlu bekleyişi Kemankeşler için sona mı erdirecektir? Yoksa Celal’in karanlık planı sonrasında mutlak zaferi Kuzgunlar mı elde edecektir? Bu gerilimli anlarda Mete’ye çok büyük bir sorumluluk düşecektir.

Tozkoparan 34. bölüm 2. fragman:

“Tozkoparan” 9 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’da TRT 1 ‘de!

KÜNYE
Yapım: TRT İç Yapımlar
Yapımcı: Can Özcanlı
Yönetici Yapımcı: Elif Hamamcı
Yönetmen: Şevki Es
Senaryo: Mustafa Burak Doğu, Meltem Çitci, Koray Yeltekin
Oyuncular: Yusuf Gökhan Atalay, Burak Kut, Burcu Altın, Helin Melike Çal, Özgür Ege Nalcı, Leya Kırşan, Demir Saygı, Tuana Naz Tiryaki, Doruk Kaan Aslan, Yağız Kılınç, Gediz Cihangir Doğan, Deniz Erayvaz, Alara Kardak, Turan Günay, Güliz Oktar, Emre Şen, Emrah Ben, Seda Çavdar, Dilara Akın Yazıcı, Cemal Hünal, Ayşe Kökçü