Ana sayfa Dizi Fragmanları Tozluyaka dizisi 22. bölümde 3 karakter büyük hayal kırıklığı yaşayacak

Tozluyaka dizisi 22. bölümde 3 karakter büyük hayal kırıklığı yaşayacak

tarafından ker_def

Yaz döneminde başlayıp da devam eden diziler azaldı ve bunlardan birisi de Tozluyaka isimli gençlik dizisi oldu. Şimdiye kadar 21 bölümü yayınlanan dizi, Pazar akşamları yine geniş bir hayran kitlesine hitap edebiliyor. Dizinin tüm kişiler kategorisinde ortalama reytingleri elde edebiliyor olması bir başarı olarak kabul ediliyor.

Bir gençlik dizisi olan Tozluyaka’da hem tecrübeli hem de genç isimler bir arada başarılı performanslar ortaya koymaya devam ediyor. Dizinin 22. bölümü 27 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek ve yine çok hareketli anlar yaşanacak. İşte Fox TV ekranındaki Tozluyaka dizisinde yaşanacaklarla ilgili detaylar:

Derya’nın evlenmesi Önder’i çok sarsmıştır ve kırgınlığını gizleyemiyordur. Oysa Derya’nın kalbindeki tek kişi Önder’dir.

Ama bunun zorunlu bir evlilik olduğunu bilmesi yine de bazı kararlar almasının önüne geçemez Önder’in. Onu bu yoldan döndürmeye çalışacak kişi ise hiç ummadığı biri olacaktır.

Mavi’yi terk eden ailesini bulmaya çalışan Ali, Arap ve Zeyno ise büyük hayal kırıklığı yaşarlar. Ali bir seçim yapmak zorundadır.

Ne var ki bu seçim hiç farkında olunmayan gizli bir kapının da kilidini açar. Berk’in bile haberinin olmadığı gizli hisleri gün yüzüne çıkarır. Uyuyan devi uyandıracaktır.