SON DAKİKA
16 Ağustos 2022 08:08

SON HABERLER

TRT1’in Tövbeler Olsun dizisinin en dikkat çekici özelliği!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – TRT1 ekranında yeni sezonda izleyicilerle buluşacak olan proje tasarımını Hasan Kaçan’ın yaptığı Tövbeler Olsun sette çekim yolculuğuna başladı. Dizinin yönetmen koltuğunda usta bir isim yer alıyor. Çiçero, Behzat Ç., Kurtlar Vadisi ve Acı Kiraz gibi yapımlarla tanınan Serdar Akar, dizinin yönetmenliğini üstlendi.

Erkan Can, Güven Kıraç ve İpek Tuzcuoğlu da dizinin 3 başrol oyuncusu konumunda. Dizinin oyuncu kadrosunda yine dikkat çeken isimler bulunuyor. Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen, Sercan Badur bu isimlerden bazıları…

Sıcak bir aile komedisi yeni sezonda izleyicilerle buluşacak. Hikayesiyle bir kişisel dönüşüm öyküsünü anlatacak olan Tövbeler Olsun, dikkat çekici bir yapım… Milliyet Blog’da dizi hakkında değerlendirmede bulunan Anibal Güleroğlu, şu yorumda bulundu:

“TRT 1’in yakında izleyicisiyle buluşturacağı yeni aile komedisi ‘Tövbeler Olsun’, şu an için anladığımız kadarıyla, komedisini ve düşündürücülüğünü pişmanlıklarla gelişen kişisel değişimden alan pozitif enerjili bir dizi niteliğinde.

İzleyicisine empati yaptırıp ‘Tövbeler Olsun’ diyelim mi diye düşündürme ve romantik dizi sululuklarına alternatif seçenek sunma potansiyelindeki diziyi asıl ilginç kılansa, bana göre, Erkan Can-Güven Kıraç ikilisinin usta canlandırmalarıyla ilerleyecek çatışmacılık olacak nihayetinde. Beklentileri boşa çıkartmamak üzere… Yolları açık olsun.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler