SON DAKİKA
16 Eylül 2019 13:50

SON HABERLER

TRT’nin final kararı aldığı Egenin Hamsisi 19. bölüm 2. fragmanı izle!

İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Asuman Dabak, Bestemsu Özdemir ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı Ege’nin Hamsisi dizisinin yeni bölümünü 3 Aralık Pazartesi günü izleyeceğiz. Yyeni bölümünde hem eğlenceli hem de hüzünlü anlar yaşandı. Dizinin 19. yeni bölümünden 2. fragman paylaşıldı.

Ege’nin Hamsisi 19. bölümü 3 Aralık Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. Yeni bölümde neler olacağının detayını 2. fragmanda bulabilirsiniz. TRT 1’de pazartesi akşamları seyirciyle buluşan ‘Ege’nin Hamsisi’ dizisi için final kararı alındı. Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin eğlenceli hikâyesini ekrana taşıyan Köprü Film imzalı komedi dizisi, yaz sezonunun en çok izlenen projeleri arasında yer almıştı. Ege’nin Hamsisi 23. bölümüyle final yapacak. Dizinin yerine Vuslat isimli yeni bir dizi başlıyor.

Peki 18. bölümde neler yaşandı?

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizilerinden Ege’nin Hamsisi’nde bu hafta yine birbirinden renkli, eğlenceli olaylar yaşanırken, bazı sahnelerde heyecan doruğa çıktı.

Zeynep, Deniz’den İntikam Alıyor

Rize’de nişanlandığı Deniz’in kendisini terk ettiğini nişan yüzüğüyle birlikte bir veda mektubundan öğrenen Zeynep, intikam kılıçlarını kuşanır. İzmir’de bulduğu yeni işte ise onu hiç beklemediği müthiş bir sürpriz beklemektedir…

Melahat’ı Bekleyen Büyük Tehlike!

Nişanı atıp memleketine yeni dönen oğluna kol kanat geren mahallenin iyilik perisi Melahat, bu kez Suriyeli göçmenlere yardım elini uzatır. Restoranının önüne gelen Suriyeli küçük kız çocuğuna sahip çıkan ve ona ailesini bulma sözü veren Melahat, kendisini bekleyen tehlikelerden habersizdir. Küçük kızın ailesinin öldüğünü öğrenen Melahat, onu göçmen kaçakçılarının elinden kurtarmak isterken korkunç bir olayın tam ortasına düşer…

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği, senaryosunu Bahar Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı dizide, başrolleri İclal Aydın, Uğur Çavuşoğlu, Uraz Kaygılaroğlu, Bestemsu Özdemir, Asuman Dabak, Eser Eyüboğlu ve Hakan Bilgin paylaşıyor.

İlgili Haberler