SON DAKİKA
20 Eylül 2019 08:44

SON HABERLER

Tuna’yı şoke eden karar! Şahin Tepesi dizisinde flaş gelişme!

ATV’de ekrana gelen Şahin Tepesi dizisinin yeni bölümü tanıtımı yayınlandı. 5. bölümde Tanu, kocasının sözleriyle büyük bir şok yaşayacak.

Başrollerinde Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum ve Aybüke Pusat’ın oynadıkları dizinin yeni bölümünde Demir, Tuna ve Deniz’i o karanlık gecede gören tanığın anlattıklarıyla büyük tedirginlik yaratacak.

Bu arada Melek ile yıldızı barışmayan Tuna, yaşanacak yeni gelişmeyle Melek’e ateş püskürecek.

Efe ve Verda’nın ilişkisini de onaylamayan Tuna’ya kocası Demir’den beklemediği bir teklif gelecek.

İşte Şahin Tepesi 5. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Tuna, büyük sırrının Mete’nin koz olarak kullandığını öğrendiğinde büyük panik yaşar. Mete ise beklenmedik bir olayla köşkten uzaklaşmak zorunda kalır. Bu durum Tuna’ya zaman kazandırırken Mete’yi durdurmak için harekete geçmesini sağlayacaktır.

Birbirlerinin eksenine girmeye başlayan Efe ve Verda’nın yakınlaşmaları ikisini de farklı duygulara sürükler. Bu yakınlaşmanın tanığı olan Tuna ise yeni yeni filizlenen aşka engel olacağının sinyalini verecektir.

Melek’in üzerinde çalıştığı kokuyu hiç beklemediği bir anda bulması ona yeni ufuklar açar. Üretime geçebilmek için bir ortağa ihtiyacı vardır. Ortak arayışında olan Melek’in durumundan haberdar olan Tuna karşı atağa geçerken yapacağı hamle ile Melek’i bambaşka bir karara sürükler. Bu karar Ceylan tarafında da bazı dengelerin değişmesine neden olacaktır.

Olayların kontrolünü elinde tutmaya çalışan Tuna’ya asıl sürpriz beklemediği bir anda gelir. Bu durum Tuna’yı uçurumun eşiğine getirirken son anda yaşanacaklar bambaşka gelişmelere sebep olacaktır.

İlgili Haberler