Ana sayfa Dizi Haberleri Aybüke Pusat ile Şebnem Dönmez aynı projede buluştu!

Aybüke Pusat ile Şebnem Dönmez aynı projede buluştu!

tarafından ker_def

Teşkilat dizisinin 3. sezonunda kadın başrol olarak ekranlara geri dönen genç oyuncu Aybüke Pusat ile, yılların deneyimine sahip olan Şebnem Dönmez ikilisi aynı tiyatro oyunu için sahneye çıkıyor.

Şebnem Dönmez, en son 2022 ve 2023 yıllarında Yasak Elma isimli dizide canlandırdığı Handan karakteri ile hayranlarının karşısına çıkmıştı.

Emre Taşkıran ve Murat Danacı gibi tanınmış isimlerin de yer aldığı tiyatro oyunu merakla bekleniyor.

Türkiye’de tiyatro tutkunlarını heyecanlandıran, yüksek prodüksiyonu ile de dikkat çeken ünlü İngiliz komedyen Charlie Chaplin’in hayatına odaklanan Charlie Chaplin tiyatro oyunu, Türkiye’de ilk kez 27 Mayıs’ta Zorlu PSM’de sahnelenecek.

Yetenekli ve yakışıklı oyuncu Özgür Daniel Foster Chaplin’in ikonik karakterine hayat verirken, Foster’a Aybüke Pusat, Şebnem Dönmez, Emre Taşkıran, Murat Danacı gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.

OYUNUN HİKAYESİ:

Şapkası altında gizlediği derin hüznü, gülüşlerindeki masumiyeti ve adımlarındaki o eşsiz hüneriyle, beyaz perdenin unutulmaz yıldızı Charlie Chaplin’in yaşam hikayesi Türkiye’de ilk defa sahnede hayat buluyor.

Londra’nın yoksul mahallelerinden yola çıkıp genç yaşta sahnelere adım atan, Amerika’ya uzanarak Hollywood’un zirvesine yerleşen ve özel hayatındaki skandal iniş çıkışlarla, politik görüşleriyle, yarattığı efsanevi eserler ve ikonik Şarlo karakteriyle hem güldüren hem düşündüren Charlie Chaplin’in zengin yaşam öyküsü, bu müzikli tiyatro oyunuyla seyirciyle buluşuyor.