SON DAKİKA
27 Ocak 2023 05:11

SON HABERLER

Tutunamayanlar dizisi depresyona sokacak!

TRT1 ekranlarında yayınlanmakta olan absürd komedi dizisi Tutunamayanlar 18 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Lütfü’ye sürpriz ev arkadaşı geliyor. Detaylar haberimizde yer alıyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, absürt komedi severleri ekran başına kilitleyen “Tutunamayanlar”, kahkaha dolu yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Edebiyat göndermeleri, sıcak mahalle atmosferi ve birbirinden komik sahnelerden oluşan Tutunamayanlar’ın 18 Şubat salı günü saat 20. 00’de yayınlanacak olan yeni bölümünde bizi neler bekliyor.

İrem’le restoranda yaşadıklarından dolayı depresyona giren Tarık, odasına kapanıp inzivaya çekilir. İzlediği her kanalda Sevgililer Günü reklamlarıyla karşılaşır.

Ablasının zorlamasıyla dışarı çıkan Tarık, bu sefer gittiği her yerde Sevgililer Günü mesajlarıyla karşı karşıya kalır.  Gerçek aşkın varlığını bulmaya çalışan Tarık, İlhan ve Lütfü’ye danışır.

Mahalledeki Sevgililer Günü hazırlıklarına İrem’de katılır. İrem, Sevgililer Günü için itap kafeye yeni bir düzen getirir. Ancak Tarık, İrem’e darılmıştır. İrem, Tarık’ın kendine neden darıldığını öğrenebilecek midir?

Faturaları ve kirayı ödemekte zorluk yaşayan Lütfü, bu konuyu hiç umursamayan İlhan’a sitem eder. İlhan faturalara ve kiraya yardımcı olması için sürpriz bir ev arkadaşı bulur. Lütfü’nün ev arkadaşı kim olacaktır?

Üniversitesi kapanan Hicabi, Sevgililer Günü’nü fırsata çevirmek için kolları sıvar. Hicabi bu durumdan faydalanabilecek midir?

Tutunamayanlar, altıncı bölümüyle 18 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler