Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Üç Kız Kardeş dizi setinde üçüncü sezon heyecanı yaşanıyor!

Üç Kız Kardeş dizi setinde üçüncü sezon heyecanı yaşanıyor!

tarafından ker_def

Ayvalık’ta üçüncü sezon çekimlerine başlanan Üç Kız Kardeş dizisi, yine zorlu bir reyting yarışının içinde olacak. Dizinin ekibine yeni isimler katılırken, hikayenin de farklılaşacağı bir süreç izleyeceksiniz.

Dizinin setinde oyuncuların aile ortamı oluşturması ve yeniden bir araya gelmenin mutluluğunu yansıtan görüntüler paylaşıldı.

Kanal D’nin, üçüncü sezonu ile izleyici karşısına çıkacak olan, reyting rekortmeni dizisi Üç Kız Kardeş 19 Eylül Salı akşamı yeni sezon ilk bölümü ile ekrana geliyor.

İclal Aydın’ın aynı isimli kitabından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş ’in yeni sezon çekimleri tüm hızıyla devam ederken, kamera arkasından yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Üç Kız Kardeş dizi setinde üçüncü sezon heyecanı yaşanıyor! 7

Eğlenceli anların yaşandığı Üç Kız Kardeş setinde oyuncuların keyifli anları objektiflere yansıdı. Dizinin yeni sezonundan yansıyan bu görüntüler büyük ilgi gördü.

Üç Kız Kardeş ‘in oyuncu kadrosunda Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Gökberk Demirci, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.