Ana sayfa Dizi Fragmanları Üç Kız Kardeş dizisinde Kartal savaş açtı, hikaye daha da renkli bir hale geldi!

Üç Kız Kardeş dizisinde Kartal savaş açtı, hikaye daha da renkli bir hale geldi!

tarafından ker_def

Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümünde ortalık çok karışacak. Gökberk Demirci’nin canlandırdığı ve hikayeye yeni dahil olan Kartal karakteri yeniden yakınlaşan Somer ve Türkan’a savaş açıyor…

‘’Bundan sonra Somer’le de mutlu olamayacaksın Türkan!” sözleriyle adeta tehditkar konuşan Kartal’ın yapacakları dizinin heyecanını daha da artıracak gibi gözüküyor.

Kanal D’nin başladığı ilk günden itibaren beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Üç Kız Kardeş’in 31 Ekim salı akşamı yayınlanacak olan 60. yeni bölümünden tanıtım yayınlandı.

Boşanmıyorum senden!

Yeniden birlikte olmayı düşünen Türkan ve Somer’in karşına Kartal çıkar. Somer, Türkan’ın Kartal’dan boşanmasını ve yeniden kendisiyle beraber olmasını söyler.

Ancak Kartal, Türkan’a Somer’i seçmesi halinde aralarından birinin mezara, diğerinin ise hapishaneye gideceğini söylemesi Türkan’ı çaresiz bırakır.

Kartal’ın tehditleri ve Somer’in istekleri arasında kalan Türkan’ın ne yapacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide şu isimler bulunuyor:

“Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce.”

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan “Üç Kız Kardeş” Salı akşamları Kanal D’de!