Ana sayfa Dizi Haberleri Üç Kız Kardeş dizisinin üçüncü sezondaki büyük kozu Gökberk Demirci olacak!

Üç Kız Kardeş dizisinin üçüncü sezondaki büyük kozu Gökberk Demirci olacak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İki sezon boyunca Kanal D ekranında etkili bir proje olarak öne çıkan Üç Kız Kardeş dizisi, başarılı hikayesi ile milyonlarca izleyicinin dikkatini çekti.

Üçüncü sezon çekimlerine yeni başlayan dizinin ekibi Ayvalık’ta yine etkili bir sezon için bir araya geldi. Eda Töksöz’ün yönetmenliğini yaptığı dizinin hikayesinin nereye doğru ilerleyeceğini izleyiciler merakla bekliyor.

Berker Güven ile Özgü Kaya ikilisinin başarılı partnerliği de iki sezon boyunca çok konuşuldu. Ayvalık’ın doğal güzelliklerinin de öne çıkartıldığı Üç Kız Kardeş dizisinin hikayesinde büyük değişim bekleniyor.

Üç Kız Kardeş dizisinin üçüncü sezondaki büyük kozu Gökberk Demirci olacak! 7

Dizinin üçüncü sezonda salı akşamları yine geniş bir izleyici kitlesini kendisine çekmesi mümkün. Ancak işinin o kadar da kolay olmadığını söylemek lazım. İkinci sezon boyunca zaman zaman senaryo yönünden zayıfladığı ve tekrara düştüğü eleştirileri yapılan dizinin ayakta kalması için izleyicilere güçlü duygular aktarması şart.

Gökberk Demirci, ikinci sezonda diziye büyük bir hareket kattı. Oyuncunun Kartal rolü ile birlikte yeni dönemde öne çıkması bekleniyor. Kartal ile Soner arasında yaşanacaklar da diziye hareket katacaktır. Türkan – Soner ve Kartal üçlüsü arasında yaşanacaklar, dizinin yeni sezondaki en önemli kozu olacak.

Ancak salı akşamları artık reytinglerde bu kadar iyi sonuçlar alması da hiç kolay değil. Hem geçen sezon iyi bir çıkış yapan Aile dizisinin ikinci sezonda çok daha baskın bir şekilde önde olması bekleniyor hem de değişen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin de geçen sezondan daha başarılı sonuçlar alması mümkün.

Üç Kız Kardeş dizisi de salı akşamları rekabette etkili yapımlardan birisi olacak ama rakiplerinin de çok güçlü olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Yeni başlayacak dizilerle birlikte salı rekabetinde Üç Kız Kardeş projesinin akıbetini de yakından takip edeceğiz.