SON DAKİKA
14 Ağustos 2022 14:43

SON HABERLER

Üç Kuruş dizisinde kuş artık kafese giriyor!

Show TV’nin Ay Yapım imzalı ilgiyle izlenen dizisi ‘Üç Kuruş’un yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Efe’nin Leyla’nın çalıştığı mekana gittiği tanıtımda ayrılan fakat birbirinden vazgeçemeyen ikilinin ilişkisinde yaşanacak gelişmeler merak konusu oluyor. Son dönemde reytingleri düşmekte olan dizinin yeni bölümü yine çok heyecanlı geçecek. 28 Şubat pazartesi akşamı saat 20.00’da yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünden önemli detaylar ortaya çıktı.

Leyla’nın Bahar’dan hesap sorması dikkat çekerken Kartal, Şesu ve Ruşen’in saldırıya geçtiği hareketli anlar heyecanı yükseltiyor. Efe ve Çetin, peşindeki silahlı adamlardan kaçmaya çalışırken Efe’nin “Yarın Kartal Bey’in özgürlüğünün son günü… Kuş kafese giriyor artık!” sözleri, “Efe bu sefer Kartal’ı tutuklayabilecek mi?” sorusunu akıllara getiriyor.

‘ÜÇ KURUŞ’UN 16. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Neriman’ın Baybars’la yüzleşmesi sonucunda verdiği karar Baybars’ın İrfan’ı da dahil edeceği bir adım atmasına neden olur. Kartal, Bahar’ın son hamlesinden sonra daha da bilenmiş olarak Korkmaz’a karşı akıllıca bir plan yapar.

Fakat bu planın gerisinde Efe’nin de ona büyük bir tuzak kurduğunun farkında değildir. Çetin, Kartal ve Efe çatışmasında tarafını belli ederken rakiplerini küçümsediğini anlar. Artık kimseye güvenmeyen Kartal, Çetin’e karşı kendini sağlama almayı başarsa da onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

Senaryosunda Damla Serim ve Eset Akçilad’ın imzası bulunan Üç Kuruş dizisinin yönetmenliğini Sinan Öztürk yapıyor. ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova gibi önemli isimler yer alıyor.

‘Üç Kuruş’ yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler