Ana sayfa Dizi Fragmanları Sandık Kokusu dizisinde Hasan ile ilgili gerçekler ortaya çıkınca çok şey değişecek!

Sandık Kokusu dizisinde Hasan ile ilgili gerçekler ortaya çıkınca çok şey değişecek!

tarafından ker_def

Show TV’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği dizisi “Sandık Kokusu”nun kadrosunda Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger, Necip Memili, Meriç Aral, Seda Türkmen ve Levent Can ve Uğur Yücel gibi başarılı isimler buluşuyor.

Sandık Kokusu’nun 19. Bölümünde yaşanacaklar ile ilgili detaylar şöyle:

Hasan’ı tanımayan Karsu, yeni gelen esnafı sıcak karşılarken Atilla ise şok içindedir. Babasını yalnız yakalayıp Karsu’dan uzak durmasını ister.

Irmak zor da olsa elindeki bütün delilleri teslim ederek Adnan’ı ihbar eder. İhbar edenin kendisi olduğunu itiraf eden Irmak ve Adnan arasında yüzleşme yaşanır.

Atilla’nın boşanır boşanmaz Karsu ile birleşeceğini bilen Reha, onları durdurmak için Hasan’la görüşmek gibi bir takım planlar düşünür.

Reha’nın planları düşündüğü gibi işleyecek midir? Hasan’ın kim olduğunu öğrenen Karsu, Filiz’i Hasan’ın kebapçısına girerken görür.

Filiz’in görüştüğü Hasan’ın, Atilla’nın babası Hasan olduğunu anlayıp annesinin peşinden kebapçıya girer. Filiz, Karsu’yu Hasan’la tanıştırmaya yeltenirken, Karsu, Hasan ile ilgili bütün gerçekleri anlatmaya başlar.

“Sandık Kokusu” yeni bölümüyle 24 Nisan Çarşamba saat 20.00’de Show TV’de!