SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 03:50

SON HABERLER

Ümran’a büyük şok! Kardeş Çocukları dizisinde Cemal ortaya çıkıyor!

Star TV’de Pazar akşamı 9. bölümü yayınlanacak olan Kardeş Çocukları dizisinde Ümran, kocasının karşısına çıkmasıyla büyük bir şok yaşayacak.
Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç ve Afra Saraçoğlu’nun oynadıkları dizinin yeni bölümünde Cemal’le karşılaşan Ümran, okkalı bir tokat atıyor.

Çevrelerinden bir türlü ayrılmayan ve kabus yaşatan Cemal, Ümran için büyük bir korkuya dönüşürken Hayat’ın da babası sandığı Cemal’i görmesi an meselesi!

Bu arada Umay’ın gitgide Hayat’a daha çok bağlanmaya başladığı ve “Anneler çocuklarını korumak için gerekirse çocuklarından bile vazgeçerler” sözüyle yine nasıl bir şey planladığı merak konusu oldu.

Bu arada İdil’in Volkan’a onu Hayat’la öpüşürken gördüğünü söylemesi ve Hayal’in Hayat’ın kapısını yumruklaması, bu olayı öğrendiği şeklinde bir izlenime yol açıyor.

Ümran, kızını korumaya çalışırken, bir yandan Umay ile bir yandan da Cemal ile uğraşmaya başlıyor.

Kevser’in Yıldırım’ın evinde çalışması da onu fazlasıyla rahatsız ederken bu konuda Umay’a da rest çekiyor.

İşte Kardeş Çocukları 9. bölüm fragmanı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Hayat, Volkan’a doğru cesur bir adım atıyor.

Cemal’den kurtulmasına ramak kala yakalanan Umay’ın kaderi, Yıldırım’ın iki dudağının arasındayken, Reşat’ın da gelmesiyle işler sarpa sarar. Umay, kendini kurtarmak için yeni bir girdabın içine düşerken, Ümran ise Cemal’le ilgili korkunç gerçeğe adım adım yaklaşmaktadır. Diğer yanda, Hayal’in aşk itirafıyla sarsılan Volkan’ın verdiği karar, iki kızı da alt üst eden yeni bir dönemi başlatır. Ümran, Umay’ın sırlarından biriyle yüz yüze gelir ve düşman kardeşler arasındaki savaş kızışır. Savaşın ortasında kalan Yıldırım, hem Reşat’ın hem de Cemal’in hedefindedir. Duyguları ve vicdanı arasında sıkışıp kalan Hayat ise, Volkan’a doğru cesur bir adım atar. Ümran’ın Cemal’in mezarını açtırmak için harekete geçtiğini öğrenen Umay sonunda esaretten kurtulmanın yolunu bulurken, Cemal’in bambaşka bir planı vardır.

İlgili Haberler