SON DAKİKA
23 Temmuz 2019 03:39

SON HABERLER

Çarpışma dizisinde Kadir ve Zeynep arasında yeni kıvılcımlar oluşuyor!

Elçin Sangu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde oynadığı Çarpışma dizisinin 14. bölümünden yayınlanan ön izlemede Kadir ve Zeynep arasında geçen sahne, izleyenleri mutlu etti.

Televizyongazetesi/Detay

İkili arasında yaşanan ufak çaplı bir kıskançlık krizinin neticesi ne olacak yeni bölümde göreceğiz ama Zeynep, Kadir’i takım elbiseleri içinde bir yere gideceğini öğrenince durumdan şüpheleniyor.

Zeynep, o saatte nereye gittiği sorduğu Kadir’in “İşim var” yanıtından hiç de tatmin olmuyor.

Kadir’i sorgulayan ve istediği yanıtı alamayan Zeynep, onunla birlikte gideceğini söylüyor ama aralarında yaşanan konuşma sonrasında Zeynep, hışımla evden çıkıp gidiyor.

Kadir, Zeynep’in kendisini kıskandığı farkedip bu durumdan hayli mutlu oluyor.

İşte Çarpışma dizisindeki o sahneler:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kadir ve Asiye şimdi birbirlerine, uzansalar sarılabilecek kadar yakın, ama aynı zamanda, otuz beş yıllık bir sessizlik kadar da uzaktadırlar. Kadir, annesini bulmasının önünü açmasına rağmen Zeynep’e halen kızgın, Zeynep de anlaşılamadığı için Kadir’e kırgındır. Ancak mevsim ansızın kıştan bahara dönecek, Kadir ile Zeynep tam on altı yıl önce avuçlarından uçup giden aşkı yeniden yakalayacaktır.

Zeynep’e saplantılı bir tutkuyla bağlı olan Veli’nin ise, Zeynep’i Kadir’e bırakmaya hiç ama hiç niyeti yoktur ve acımasız yüzünü bir kez daha göstermekte gecikmez. Diğer yanda Demir ve Yakup, Kerem’e büyük bir kumpas kurar. Kerem’in büyük bir girdabın içine sürüklenmesi artık an meselesidir. Cemre ise annesinin ölümüyle ilgili gerçeğin peşine düşer. Ancak yürüdüğü yolda Selim’i gözardı eder ve sır perdesini aralayacağını düşünürken, şoke edeci bir manzarayla karşı karşıya kalır.

Zeynep de Asiye’den Kadir’le ilgili yeni ve çok önemli bilgiler edinir. Öte yandan Adalı, adım adım Cansız’ın izini sürmeye devam eder. Bir kapı diğer kapıyı açar, bir isim başka bir ismi adres gösterir. Artık büyük bir fırtınanın kopması çok yakındır. Ancak Adalı, Cansız’ın kendisine gölgesi kadar yakın ve çok iyi pusu kuran biri olduğundan habersizdir.

İlgili Haberler