Ana sayfa Sosyal Medya Uygulama işe yaramadı! Ecem Erkek, çakma Kıvanç Tatlıtuğ haliyle kopardı!

Uygulama işe yaramadı! Ecem Erkek, çakma Kıvanç Tatlıtuğ haliyle kopardı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Güldür Güldür Show’da Naime karakteri ile dikkatleri çeken başarılı oyuncu Ecem Erkek, sosyal medyadan da takipçilerini kimi zaman yaptığı paylaşımlarla güldürmeye devam ediyor. Oyuncu, şu sıralar bol bol spor yaparken çekilen fotoğraf ve videolarını paylaşırken, zaman zaman da takipçilerini eğlendirecek keyifli içeriklerle dikkat çekiyor.

Yeni sezonla birlikte 3. sezonunda da Güldür Güldür ekibi ile birlikte Show TV’de yer alan Ecem Erkek, son dönemin dikkat çeken kadın komedyenleri arasında yer alan bir isim. Oyuncu, Hayat Sırları ile ilk kez ekranlarda yer almıştı.

Daha sonra Güldür Güldür’de oynamaya başlayınca büyük kesimler tarafından da tanındı. Rol aldığı skeçlerde yarattığı karakterlerle büyük ilgi gören Ecem Erkek, başarılı performansı ile takdir ediliyor.

Ecem Erkek, bir dönemin çok dikkat çeken ve Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği, Demet Akbağ’ın başrolünde oynadığı ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?’ oyununun aynı adlı filminde de rol aldı. Bu yaz çekilen film henüz vizyonda değil ama merakla bekleniyor.

Genç ve başarılı oyuncunun sosyal medyadan yaptığı son paylaşım ise güldürdü. Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı yapımlardan kısa görüntülerinin olduğu videoya kendi yüzünü oturtan oyuncu kahkahalara sebep oldu…

Instagram’daki uygulamalardan birini kullanan Ecem Erkek’in de kendi kendisiyle dalga geçtiği ve “Bu uygulama bende çalışmıyo” notunu düştüğü paylaşıma ayrıca “Kıvanç Tatlıtuğ olcam derken mahallenin delisi oldum” yorumu da güldürdü.

İşte Ecem Erkek’in Kıvanç Tatlıtuğ olamamış halleri!

Uygulama işe yaramadı! Ecem Erkek, çakma Kıvanç Tatlıtuğ haliyle kopardı! 9

Uygulama işe yaramadı! Ecem Erkek, çakma Kıvanç Tatlıtuğ haliyle kopardı! 10

Uygulama işe yaramadı! Ecem Erkek, çakma Kıvanç Tatlıtuğ haliyle kopardı! 11