Ana sayfa Dizi Fragmanları Uzak Şehrin Masalı final bölümü için değişiklik yapıldı!

Uzak Şehrin Masalı final bölümü için değişiklik yapıldı!

tarafından ker_def

Fox TV ekranında yeni başlayan ve büyük umutlar beslenen Uzak Şehrin Masalı ne yazık ki final yapıyor. İlk olarak pazar akşamları yayınlanan dizinin reytingleri kötü geldi. Bu nedenle de Fox TV hem final kararı aldı hem son 2 bölüm için gün değişikliği yaptı.

Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar ve Begüm Birgören’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni gününde geçen hafta çok düşük reytingler aldığı da görüldü. Dram hikayesi ile dikkat çeken ve çekimleri Kars’ta yapılan dizi sona eriyor.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin 5. ve final bölümü 14 Ekim Perşembe yani bu akşam yayınlanacak. Ancak dizinin son bölümü için saat değişikliği yapıldı. Fox TV artık reyting beklentisi olmadığı dizinin yayın saatini de 23.00 olarak belirledi. Daha önce dizi prime-time olarak adlandırılan 20.00’da başlıyordu.

Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan bir dizinin daha bittiğine şahit olacaksınız. Peki finalde neler olacak? İşte detaylar ve final bölümü fragmanı:

Umay, Tuncel’den Kürşat’ın karanlık geçmişini öğrenir. Kürşat, Tuncel’in Umay’la konuştuğunu duyunca aklını kaçıracak gibi olur ve ondan hesap sormaya gider ama Tuncel’in nefesleri sayılıdır. Diğer tarafta ise boşanma davası vardır.

Umay, ablasının şahitliği olmadan Affan’dan boşanabilecek midir? Aliye ise geçmişinde işlediği en büyük günahın bedelini ödemeye çalışmaktadır. Tüm bunlar olurken Kürşat, Murat’ı düştüğü derin çukurdan kurtarmaya çalışır.

Sırlar tek tek gün yüzüne çıkarken Umay ve Kürşat mutluluğu bulabilecek midir? Bütün şüpheleri doğru çıkan Affan, onların nefes almasına izin verecek midir? Uzak Şehrin Masalı mutlu mu mutsuz mu bitecektir?