Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Vahide Perçin’in başrolündeki Aldatmak dizisi 1. bölümde neler yaşanacak?

Vahide Perçin’in başrolündeki Aldatmak dizisi 1. bölümde neler yaşanacak?

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, sezonun en iddialı projelerinden ‘Aldatmak’ perşembe akşamı yayınlanacak ilk bölümüyle atv’de ekran yolculuğuna başlıyor.

Yönetmenliği Murat Saraçoğlu’na, senaryosu usta kalem Yıldız Tunç’a ait olan, büyük ilgi gören fragman ve tanıtımları ile yeni sezonun favori dizilerinden biri olacağını gösteren ‘Aldatmak’ta, Vahide Perçin’in canlandırdığı Güzide’nin ailesindeki çatlakların gün yüzüne çıkmaya başlaması ile birlikte vereceği mücadeleler ekrana gelecek.

Perşembe akşamlarına damga vuracak ‘Aldatmak’ dizisinin oyuncu kadrosunda Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel yer alıyor.

Vahide Perçin'in başrolündeki Aldatmak dizisi 1. bölümde neler yaşanacak? 9

‘ALDATMAK’ 1. BÖLÜM ÖZETİ:

Güzide Yenersoy, 30 yıllık kocası ve iki çocuğuyla birlikte dışarıdan bakıldığında herkese örnek olacak bir aileye sahip saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Eşi Tarık kendi hukuk bürosu olan tecrübeli ve başarılı bir avukattır. Oğlu Ozan, bir inşaat firmasında mühendis olarak çalışmakta, kızı Oylum ise annesinin ısrarıyla girdiği tıp fakültesine devam etmektedir.

Dışarıdan kusursuz görünen Yenersoy Ailesi’nin hayatında her şey yolunda ilerlerken sevgi ve güven üzerine kurulu hayatlarının ardında bambaşka sırlar olduğu ortaya çıkar ve madalyonun öteki yüzü Güzide için bambaşka mücadelelere, eski defterlerin gün yüzüne çıkmasına ve öngörülmesi zor yeniliklere yol açar.

Vahide Perçin'in başrolündeki Aldatmak dizisi 1. bölümde neler yaşanacak? 10

Çok sevdiği ve hayatını adadığı ailesinin her bir ferdi Güzide’ye yalan söylemektedir. Güzide, Oylum’un ne pahasına olursa olsun hayallerinin peşinden gitme kararından, iş hayatında bir türlü dikiş tutturamayan Ozan’ın kolay yoldan köşeyi dönme planlarından ve en önemlisi, otuz yıllık kocası Tarık’ın beş yıldır ikinci bir ailesi olduğundan habersizdir.

Bir tesadüf eseri eşi Tarık’la ilgili gerçekler ortaya çıktığında Güzide’nin hayatı başına yıkılır. Şimdi Güzide, doğru bildiği yalanlarla yüzleşmeli ve yıllardır ödün vermediği benliğini koruyarak bu zorlu mücadeleden zaferle çıkmalıdır.

Vahide Perçin'in başrolündeki Aldatmak dizisi 1. bölümde neler yaşanacak? 11

‘Aldatmak’ perşembe akşamı saat 20.00’de atv’de başlıyor.