Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Vahide Perçin’in başrolündeki Aldatmak dizisi sete çıktı, kadro bir harika!

Vahide Perçin’in başrolündeki Aldatmak dizisi sete çıktı, kadro bir harika!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, atv ekranında yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olacak ‘Aldatmak’ dizisinin çekimleri başladı.

TIMS&B Productions’ın yapımını üstlendiği ve atv ekranındaki dört sezonuyla televizyon efsaneleri arasına ismini yazdıran ‘Bir Zamanlar Çukurova’dan sonra dizinin üç önemli ismi ‘Aldatmak’ dizisi ile ekranlara dönüyor.

Çarpıcı hikayesi, usta işi senaryosu, zengin oyuncu kadrosu ve prodüksiyonu ile sezona damgasını vuracak ‘Aldatmak’ dizisinin yönetmen koltuğunda Murat Saraçoğlu, senaryosunda usta kalem Yıldız Tunç’un imzası bulunurken, dizinin başrolünde Vahide Perçin yer alıyor.

Bu üç isim de Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük başarı kazanmıştı. Vahide Perçin Hünkar karakteri ile büyük bir oyunculuk performansı ortaya koymuş ama diziye 3. sezonun ortasında veda etmişti.

Güçlü öyküsüyle yeni sezonda izleyiciyi ekran başına kilitleyecek ‘Aldatmak’ın oyuncu kadrosunda önemli isimler bir araya geldi. İşte dizinin tüm kadrosu:

“Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, Yusuf Çim, Caner Şahin, Feyza Sevil Güngör, Asena Girişken, Cem Sürgit, Meltem Baytok, Hatice Deniz, Burcu Söyler, Merve Altınkaya, Kerem Müsligil, Esin Alpogan, Neyra Kayabaşı, Burak Acar, Arda Atak, Canan Ürekil, Batuhan Sel, Masal Ayşe Gencer, Ege Semih Erken, Eda Özel.”

‘Aldatmak’ yakında atv ekranında izleyicilerle buluşacak.