SON DAKİKA
26 Haziran 2019 15:12

SON HABERLER

Vahşi Krallık 3. Sezonuyla National Geographic WILD kanalında

Afrika’nın el değmemiş coğrafyasında azalan kaynaklara karşı hayatta kalmak için hem doğayla hem de birbirleriyle mücadele eden avcıların hikayeleri “Vahşi Krallık” ile ekranlara geliyor. “Vahşi Krallık”, 3. sezonu ile 2 Haziran Pazar günü saat 20.00’de National Geographic WILD ekranlarında başlıyor.

Afrika’nın gözden ırak topraklarında süregelen bir hayatta kalma mücadelesi… Birbirlerine üstünlük sağlamak için savaşan aslan, leopar, sırtlan ve vahşi köpek klanları… El değmemiş bir coğrafyada hızla azalan kaynaklar… Bu sonu gelmez mücadelenin kazananı ise en iyi avlananlar olacak gibi görünüyor. Dramatik bir anlatımla ekranlara gelen “Vahşi Krallık”, her bir bölümü bir avcının gözünden anlatılan bölümleriyle izleyicileri bu sıra dışı dünyaya adım atmaya ve avcıların mücadelesine tanıklık etmeye davet ediyor.

“Vahşi Krallık”, 3. sezonunun ilk bölümüyle 2 Haziran Pazar günü saat 20.00’de National Geograhic WILD kanalında ekranlara geliyor.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, vahşi yaşamın gözler önüne serildiği kaliteli yapımları Türk izleyicisi ile buluşturan National Geographic WILDkanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+platformlarından izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler