SON DAKİKA
25 Mart 2019 19:46

SON HABERLER

Vambery İçin Zor Günler Yaklaşıyor! – Payitaht Abdülhamid 56. bölüm

ES Film imzasıyla TRT1 ekranlarında 3. sezonuyla ekrana gelen Payitaht Abdülhamid’in başrollerinde Bülent İnal ile Özlem Conker yer almakta… Dizinin 3. sezonuna Gürkan Uygun, Başak Daşman, Sedef Avcı ve Güven Kıraç gibi usta oyuncular katıldı. Daha etkileyici ve aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çeken Payitaht Abdülhamid’in 12 Ekim Cuma günü yayınlanan 56. son bölümünden önemli sahneler youtube resmi sayfasında yayınlandı.

Videodan başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Payitaht “Abdülhamid” 56. bölümünde neler yaşandı? İşte detaylar…

Abdülhamid devleti ayakta tutmak için var gücüyle çalışmaktadır. Yeni atadığı paşaları vazifelendirir. Bu arada, Rothshild’in önderliğinde dünyanın para baronları Osmanlı’yı bölmek ve paylaşmak üzere Mısır’da toplanıp anlaşır.

Halil Halid, Abdülhamid’den yeni vazifesini alır. Payihat’ın sokaklarını saran zehirli bir sarmaşık vardır; sarmaşığın kökünü kazımak için eski arkadaşlarını arar.

Osmanlı’nın ezeli düşmanı Rotschild’in kızı Şivenaz, sahte bir kimlik altında saraya kıymetli bir misafir olarak girmeyi başarır. Naime ve Seniha’yla birlikte tüm haremi kendine hayran bırakır ama Bidar’da onu rahatsız eden bir şey vardır.

Bidar’ın güvenini kazanan Zeynep, Bidar’ın kabusları ve hatırladıklarından Şivenaz’a bahseder… Şivenaz, Bidar’ı tamamen susturma kararı alırken, öte yandan Fuat ile birlikte Vambery’yi Abdülhamid’in gözünden düşürmek için harekete geçerler.

Fuat ve Şivenaz hain planlarında başarılı olacak mı? Halil Halid kendini bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacak? Abdülhamid Osmanlı’nın bölünmesine engel olmak için ne yapacak?

İlgili Haberler