Vatanım Sensin’in Leon’u Boran Kuzum, Söz’ün Bahar’ı Aybüke Pusat ile aynı dizide!

24 Eylül 2018 Pazartesi, 12:34
Vatanım Sensin’in Leon’u Boran Kuzum, Söz’ün Bahar’ı Aybüke Pusat ile aynı dizide!

Geçtiğimiz sezon ekrana veda eden Kanal D’nin Vatanım Sensin dizisindeki Yunan askeri Leon’u oynayan Boran Kuzum, yeni sezonda, Söz dizisinden ayrılan Aybüke Pusat ile kamera karşısına geçecek.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ‘Aşk-ı Memnu’, ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’, ‘Kuzey Güney’ ve ‘Kara Sevda’ gibi izlenme rekorları kıran dizilerin ödüllü yönetmeni Hilal Saral, yine iddialı bir projeye başlıyor.

Ay Yapım imzalı ‘Şahin Tepesi’ adlı dizinin çekimleri yakında başlıyor. Bir süredir titiz bir cast çalışması yürüten Hilal Saral, ilk olarak Zerrin Tekindor’la, daha sonra ise Esra Dermancıoğlu ve Ebru Özkan ile anlaştı.

Genç oyuncu kadrosu için de Metin Akdülger, Kaan Yıldırım, Afra Saraçoğlu ve Hande Erçel’in de aralarında olduğu çok sayıda oyuncuyla görüşme yapan Saral, sonunda Vatanım Sensin’le yıldızı parlayan Boran Kuzum, ‘Söz’ dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Aybüke Pusat, ‘Paramparça’ projesindeki performansıyla beğeni toplayan Leyla Tanlar ve bir süre yurtdışında eğitim alan genç yetenek Mustafa Mert Koç ile el sıkıştı.

Haftabaşı afiş çekimi yapılacak olan dizide Boran Kuzum, Zerrin Tekindor’un oğlunu; partneri Aybüke Pusat ise Ebru Özkan’ın kızını canlandıracak. Bir hafta içinde sete çıkması planlanan dizide, aralarında husumet olan iki ailenin gençlerinin imkansız aşkı etkileyici bir dille ekrana taşınacak.

aykübe pusat haberleri için

boran kuzum haberleri için