Ana sayfa Sosyal Medya Ve Ezgi Mola, peşini bırakmadığı Jason Statham’ın İstanbul’a gelme nedenini ortaya çıkardı!

Ve Ezgi Mola, peşini bırakmadığı Jason Statham’ın İstanbul’a gelme nedenini ortaya çıkardı!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Ünlü Oyuncu Ezgi Mola’nın bir süredir Hollwood Star’ı Jason Statham’a takıntılı olduğunu bilmeyen yok! Oyuncu, sosyal medyada ünlü aktöre yaptığı yorumlarla görenleri kahkahalara boğarken, Statham’a uzun yıllardır hayranlığını saklamadığı gibi, durumu tiye alan pek çok paylaşıma da imza atıyor. Ezgi Mola, katıldığı kimi programlarda da bu takıntısıyla ilgili eğlenceli anlar yaşattı izleyenlere.

TRT1’de Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde oynadığı Safiye ile gündemde olan oyuncu, bir kaç gündür ‘büyük aşkı’ Jason Statham’ın İstanbul’a gelmesi ile birlikte, ünlü aktörle ilgili paylaşımlar yapmakta.

Instagram sayfasından ikisinin bir biblosunu paylaşan oyuncu, esprili yorumuyla görenleri de güldürmüştü. Statham, bir kaç gün önce geldiği Türkiye’de, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, restorasyonu yapılan Atlas Sineması Müzesi’nin açılışı için Beyoğlu’ndaydı.

Aynı saatlerde yine aynı semtte dizi çekiminde olan Ezgi Mola ise yakınına gelen ama göremediği Jason Statham için aşağıdaki paylaşımı yayınladı instagram hesabının story bölümünden…

Mola, esprili paylaşımının ardından, bir takipçisinden gelen ve görenleri güldüren bir başka paylaşımıyla da dikkat çekti. “Niye geldiği belli oldu” notuyla yapılan paylaşımda Jason Statham, Türk bayrağının önünde ve elinde Ezgi Mola fotoğrafı ile görülüyor. Fotomontajla yapılan bu paylaşım, Ezgi Mola’nın da hoşuna gitmiş olacak ki takipçileriyle paylaşarak duruma yine esprili bir gönderme yaptı…