Ana sayfa Dizi Arşivi Veda Mektubu dizisinin hikayesi, oyuncu kadrosu ve tüm detayları!

Veda Mektubu dizisinin hikayesi, oyuncu kadrosu ve tüm detayları!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, yapımını Most Production, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği yeni dizisi “Veda Mektubu” sete çıktı. Kadrosu ve hikayesi ile büyük merak yaratan diziden ilk kareler basınla paylaşıldı.

İstanbul’da sete çıkan dizinin ilk set kareleri başrol oyuncuları Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’dan geldi. Yıllar önce bir mektup ile Alanur ve Ziya’nın ayrılan yolları çocukları yüzünden beklenmedik bir şekilde kesişir. Ve iki aile arasında genç aşıkların üzerinden nefes kesen bir hesaplaşma yaşanır.

Veda Mektubu dizisinin hikayesi, oyuncu kadrosu ve tüm detayları! 10

Her iki tarafında bir araya geldiği ilk set günü fotoğraflarında heyecan ve coşku bir aradaydı. Objektiflere birlikte poz veren oyuncular bir an önce izleyici ile buluşmak için sabırsızlandıklarını dile getirdiler.

Hikayesi ve anlatımı ile şimdiden konuşulan Veda Mektubu’nun oyuncuları verdikleri pozlarla tam not aldılar.

Veda Mektubu dizisinin hikayesi, oyuncu kadrosu ve tüm detayları! 11

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş oturduğu hikayesini Gamestory’nin senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme aldığı Veda Mektubu’nun kadrosunda diğer oyuncular şu isimlerden oluşuyor:

“Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova.”

Veda Mektubu dizisinin hikayesi, oyuncu kadrosu ve tüm detayları! 12

Kalplere dokunan hikayesi ve güçlü kadrosu ile Veda Mektubu yakında Kanal D’de…

Veda Mektubu dizisinin hikayesi, oyuncu kadrosu ve tüm detayları! 13