SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 13:32

SON HABERLER

Vuslat 23. bölümde Aziz’in sürprizi herkesi köşeye sıkıştıracak! (fragman ve özeti)

TRT 1 ekranlarında yayınlanan imkansız bir aşk yolculuğunu konu alan “Vuslat” dizisi, 30 Eylül Pazartesi akşamı yirmi üçüncü bölümüyle ekranlara gelecek. Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler yaşanacak.

Geçtiğimiz sezonun iddialı yapımlarından biri olan TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Vuslat”ın 23.bölümünde; Tahsin’in mahalleye girmesi bütün dengeleri altüst ederken eski hesaplar yeniden açılır ve Tahsin’in etrafındaki çember gittikçe daralır.

Vuslat 23. bölüm fragmanı:

Ne Feride ne Aziz ne de Fırat, Hasibe ve Tahsin’in neden ve ne amaçla bir araya geldiğini anlayamaz. Fırat’ın öfkesi mahalleyi ayağa kaldıracak kuvvetlidir ve Hasibe bu sefer iyice köşeye sıkışmıştır. Aziz babasını mahalleye getiren sırrın Hasibe’de olduğunu düşünse de bağlantıyı çözemez, ailesi mahalleye yaklaştıkça soru işaretleri artar ve Aziz bu yap-bozun eksik parçalarını bulup çıkarması gerektiğini hisseder.

Emine’nin tuhaf halleri, Feride’nin kafasını karıştırır ve Emine’yi takip eder. Emine’nin gittiği yerde karşılaştığı sürpriz, Feride’nin şüphelerini artırır cinsten olacaktır…

Nehir, Feride’yi Aziz’den uzaklaştırmak için, Feride’yi şirketten göndermeye kararlıdır. Ancak, Aziz ve Sultan’ın yanında Kerem’in de Feride’nin gitmesine engel olacağını tahmin eder ve işini sağlama almak için son hamlesini gizliden yapar. Nehir, elindeki en güçlü kozu masaya koyacaktır.

Aziz’in istediği raporlar Nehir’in başını ağrıtır. Nehir ve Tahsin, yaptıkları usulsüzlükleri örtbas etmek için bütün yolları kapatsalar da Aziz’in ailesi için hazırladığı güzel sürpriz, herkesi köşeye sıkıştıracak, beklenmedik yüzleşmelere neden olacaktır…

Ne Salih Baba ne de Necmi mahallede yoktur. Tekin ve Ahmet bildikleri her yeri araştırırlar, ancak bulamazlar. Mahalledeki bu gizemli hava, Tekin’i almak için gelen yabancıyla daha da artar, yıllardır hafızalardan silinmeye çalışılan sırlar yavaş yavaş gün ışığına çıkıyordur artık.

KÜNYE:
Yapım : A23 Medya
Yapımcılar :Uğur Veli / Raif İnan
Yönetmen :Barış Yöş
Senaryo :Betül Yağsağan
Oyuncular: Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar, Gamze Süner Atay; Murat Karasu, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Osman Alkaş, Nurhan Özenen, Gözde Kaya, Erdem Akakçe Özcan Varaylı, Hikmet Körmükçü, Pelin Uluksar, Şeyla Halis, Veysel Diker, Mehmet Emin Kadıhan, Mert Karabulut, Barış Kışlak, Başak Kaya, Doğukan Töngel, Mehmet Halil Çelik, İpek Muştu, Elif Özkul Ali Çiçek

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler