SON DAKİKA
18 Ağustos 2022 17:28

SON HABERLER

Vuslat 24. yeni bölümde Aziz isyanda, Feride çaresizlik içinde!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan imkansız bir aşk yolculuğunu konu alan “Vuslat” dizisi, 7 Ekim Pazartesi akşamı yirmi dördüncü bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta; Aziz’in isyanı, Feride’nin çaresizliği, Kerem’in intikamı ve Fırat’ın planı ekrana yansıyacak.

Vuslat’ın yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar:

Tahsin’in, Feride’yi zorla alıkoyup ıssız bir yerde tehdit etmesi Aziz için bardağı taşıran son damla oluyor. Aziz bütün köprüleri yıkarak babasıyla karşı karşıya geliyor ve onu en korktuğu şeyle köşeye sıkıştırıyor.

Aziz, şirketteki oyunları fark edip henüz adını koyamazken Nehir ise hala Aziz’in de, şirketin de kontrolünün kendinde olduğunu düşünür. Ancak Enes’in Serpil’e olan zaafı Nehir’e beklenmedik bir darbe vuracaktır.

Tahsin, Feride’den kurtulmak için ona bir teklif sunar, Feride yine ailesi ve aşkı arasında sıkışıp kalır. Şirkette de Nehir’in oyunları ve Aziz’in uzaklığı Feride’yi iyiden iyiye yalnızlaştıracak ve bir karar vermek zorunda bırakacaktır.

24.bölüm fragmanı:

Hasibe, Feride’ye evde de huzur vermeyecek, gitmesi için elinden geleni ardına koymayacaktır. Nehir’in Hasibe’yle işbirliği, sadece Feride’yle ilgili değil Kerem’le ilgili de beklemediği kazançlar sağlayacaktır.

Fırat, ailesini Korkmazer’lerden kurtarmak adına, gizlice hazırladığı planı devreye sokar. Bu amacı için yapmayacağı iş, almayacağı risk yoktur artık.

Aneta günden güne geçmişteki güzel günlerine daha çok dalıp giderken, Kerem onun hatırladıklarından eksik parçaları bir araya getirir ve bütün okların tek bir yeri gösterdiğini
fark eder.

Kerem ailesini dağıtanlardan alacağı intikamı ilmek ilmek işlemeye başlamıştır. Necmi, yüreğini soğutmak, ailesinin acısını dindirmek için girdiği karanlık mahzenlerde adım adım düşmanına yaklaşmaktadır.

Oyuncular: Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar; Gamze Süner Atay; Murat Karasu, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Osman Alkaş, Nurhan Özenen, Gözde Kaya, Erdem Akakçe Özcan Varaylı, Hikmet Körmükçü, Pelin Uluksar, Şeyla Halis, Veysel Diker, Mehmet Emin Kadıhan, Mert Karabulut, Barış Kışlak, Başak Kaya, Doğukan Töngel, Mehmet Halil Çelik, İpek Muştu, Elif Özkul Ali Çiçek

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler