Ana sayfa Dizi Fragmanları Vuslat 30. yeni bölümde şimdi yüzleşme vakti! Salih ve Aziz yüzleşiyor!

Vuslat 30. yeni bölümde şimdi yüzleşme vakti! Salih ve Aziz yüzleşiyor!

tarafından ker_def

TRT1’in beyin yakan dizisi olarak anılan Vuslat, 30. yeni bölümü ile 25 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’de izleyicileri karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 30. bölümünde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve imkansız bir aşk yolculuğunu konu alan “Vuslat” dizisi, 25 Kasım Pazartesi akşamı otuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta yaşanacak gelişmeler şöyle:

Aziz’in şüpheleri can yakıcı sorulara ve cevaplara dönüşür. Salih ve Aziz için artık yüzleşme vaktidir. Hallerin anbean değiştiği bu duygu yüklü karşılaşma Satranc-ı Urefa tahtasında vücut bulur. Ve önlenemez şekilde her iki tarafın da iç dünyasının sarsıldığı zorlu bir süreci başlatır.

Feride, ailecek taşındıkları dede ocağında huzur ararken bulduklarıyla tekrar alt üst olur. Özellikle Faik’in, kızını Aziz’den uzak durması için uyarması, Feride için daha sıkıntılı günlerin yaklaştığının habercisidir.

Vuslat 30. yeni bölümde şimdi yüzleşme vakti! Salih ve Aziz yüzleşiyor! 7

Feride, Aziz’le beraber olabilmek için sadece Faik’in değil aynı zamanda Tahsin’in de engelleriyle baş etmek zorundadır.

Ailesini bir araya toplayarak özlem duyduğu hayatın izlerini arayan Kerem’i bekleyen büyük bir buluşma vardır. Kerem, ailesinin karanlık ve karmaşık geçmişiyle yüzleşmeye devam eder.

Çaresiz ve öfkeli bir hal içinde birbirine zıt duygular arasında sıkışıp kalır.

Yapım : A23 Medya
Yapımcılar :Uğur Veli / Raif İnan
Yönetmen :Barış Yöş
Senaryo :Betül Yağsağan
Oyuncular:
Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür; Ümit Kantarcılar; Gamze Süner Atay, Murat Karasu, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Osman Alkaş, Nurhan Özenen, Gözde Kaya, Erdem Akakçe Özcan Varaylı, Hikmet Körmükçü, Pelin Uluksar, Şeyla Halis, Veysel Diker, Mehmet Emin Kadıhan, Mert Karabulut, Barış Kışlak, Başak Kaya, Doğukan Töngel, Mehmet Halil Çelik, İpek Muştu, Elif Özkul Ali Çiçek