Ana sayfa Dizi Fragmanları Yalı Çapkını dizisinde Seyran ile Ferit’in dergi kapağı çekimi sahnesi çok ilgi çekecek

Yalı Çapkını dizisinde Seyran ile Ferit’in dergi kapağı çekimi sahnesi çok ilgi çekecek

tarafından ker_def

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in başrolde olduğu “Yalı Çapkını” yeni bölümüyle 6 Ocak Cuma akşamı Star’da… Seyran ve Ferit dergi kapağı çekimine katılacak. İzleyiciler bu bölümü ve dergi kapağı çekiminde yaşanacakları çok merak ediyor.

6 Ocak Cuma akşamı ekrana gelecek yeni bölümün konusu ise şöyle; Yılbaşı buluşmasından sonra yalıda her şey eskiye dönerken sıra Ferit ve Seyran’ın kapağa taşınacağı bir dergi çekimindedir. Dergi editörü ise Orhan’ı çok eskiden tanıyan Defne’dir. Beklenmedik olaylarla dolu bir gece Ferit’i beklemektedir.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken diğer oyuncular ise şu isimlerden oluşuyor:

“Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer.”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Mehmet Barış Günger kaleme alıyor.

“ Yalı Çapkını”, yeni bölümüyle 6 Ocak Cuma günü Star’da!