Ana sayfa Dizi Haberleri Yalı Çapkını dizisindeki gerçeği Pelin itiraf etti! Ferit’e fazla da güvenmeyin!

Yalı Çapkını dizisindeki gerçeği Pelin itiraf etti! Ferit’e fazla da güvenmeyin!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Star TV’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, yaşadığımız deprem felaketi nedeniyle iki haftadır yayında değildi. Dizinin bu hafta yeni bölümü ekrana geldi.

Seyran’ın Pelin’i yaka paça evden çıkarması ve Halis Ağa’ya gerçekleri anlatmasının ardından aile büyük bir sarsıntı yaşadı. Artık tüm olup biteni anlatmanın verdiği rahatlığı yaşayan Seyran, aynı zamanda aileye Halis Ağa’nın verdiği tepkiler nedeniyle de zor günler yaşamakta.

Fakat en doğru hareketi de Pelin’le konuşarak yaptı Seyran! Pelin’e giderek Ferit’i hiç tanımadan evlendirilmesinin şokunu ve yaşadığı ağır baskıları anlatırken, Pelin ise Ferit’ten asla vazgeçemeyeceğini söylüyordu.

Pelin ve Seyran’ın Ferit konusundaki durumlarının uzun bir zaman daha karmaşa içinde kalacağını bu sahne ortaya koydu! Pelin’in hayatlarından çıkmadan Ferit’e güvenmeyeceğini söylüyordu Seyran. Pelin ise Ferit’i çok küçük yaşlarından beri tanıyan birisi olarak aslında yaşanacak tüm olayları önceden anlatmış oldu!

Ferit’in, tüm hücreleriyle Seyran’ın kendisini sevdiğini anladığı gün başka birine gideceğini söylüyordu Pelin. Kendisinin de aynı durumu yaşadığı ve içine düştüğü olaylara rağmen hala Ferit’i bırakıp gidemediğini, onsuz bir hayatı asla düşünemediğini söylüyordu. Ferit’e büyük bir tutku ile bağlandığını ve bunun belki de bir hastalık olduğunu söyleyen Pelin, Seyran’a aynısını kendisinin de yaşayacağına olan inancını anlatıyordu.

Seyran, aslında o anda Pelin’den Ferit ile ilgili çok büyük bir tüyo aldı! Bu nedenle de Ferit ile olan ilişkisinde Pelin’in yaptığı hataları yapmamak için ilişkilerinde daha emin adımlarla yürümenin planını yapıyor. Ferit’e olan hislerini bir anda ortaya dökmemek için çabalayan Seyran’ın Pelin’in başına gelenleri yaşayıp yaşamayacağını hep birlikte göreceğiz ama 22. bölüm fragmanında Seyran ile daha da yakınlaşan Ferit’in, ardından hemen Pelin’e koşması da izleyicide yeni sinir krizleri çıkaracak!

Pelin’i hayatından çıkarmayan Ferit, iki kadını birden idare etmeye çalışırken, değişmesini bekleyen Seyran ve izleyiciyi de fena halde hayal kırıklığına uğratacak gibi duruyor! Adı üstünde Yalı Çapkını Ferit’in yaptıkları, yapacaklarının da göstergesi adeta! Pelin, dizinin bu sarmaldan kolay kolay çıkmayacağını da 21. bölümde Seyran ile konuşmasında vermiş oldu!

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolünü paylaştıkları Yalı Çapkını’nın 22. bölüm fragmanı da şimdiden izleyenleri meraklandırdı…

Ferit ve Seyran’ın yakınlaştıkları görülen sahnenin ardından Ferit’in yine Pelin’e koşması, Seyran’ın büyük bir hayalkırıklığı daha yaşayacağını da göstermekte…

İşte 22. bölüm fragmanı…